Precyzyjny makijaż ust, brwi i oczu
Precyzyjny makijaż ust, brwi i oczu , Makijaż permanentny Magdalena Suska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222958321
Rok założenia:
2019

O firmie

Nazywam się Magdalena Suska i jestem kosmetyczką. Zajmuję się makijażem permanentnym, który wykonuję na terenie Warszawy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Makijaż permanentny cieszy się sławą u coraz większej liczby kobiet. Przede wszystkim dlatego, że jest trwały i może utrzymać się na skórze od 2 do 5 lat! Cały zabieg opiera się głównie na skorzystaniu z odpowiedniego pigmentu, który umieszczam pod powierzchnią naskórka przy pomocy specjalnej igły. Oferuję:
  • makijaż permanentny brwi,
  • makijaż permanentny oczu,
  • makijaż permanentny ust.
Wiele Klientek korzysta z tego rodzaju usług kosmetycznych, ponieważ nie muszą już wykonywać codziennego makijażu i mogą zaoszczędzić cenny czas, który poświęcały wcześniej na konturowanie ust, czy malowanie oczu. Podczas wizyty zawsze poświęcam czas moim Klientkom i wykonuję makijaż dopasowany do ich urody, aparycji i odcienia skóry. Staram się zapewnić idealny efekt po zabiegu. Chcę, aby makijaż był jak najbardziej naturalny i aby podkreślał piękno moich Klientek. W tym celu korzystam z kosmetyków marki Long Time Liner. To mój numer jeden, który polecają również inni specjaliści w dziedzinie kosmetologii. Przede wszystkim kosmetyki tej marki są bezpieczne. Od ponad dwóch dekad służą w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jako jeden z głównych preparatów do makijażu permanentnego. Pigmenty z tej firmy są bardzo trwałe i powstają dzięki badaniom lekarzy oraz dermatologów.

Wiem, że ten rodzaj makijażu musi być wykonany w stu procentach estetycznie. Dlatego korzystam ze sprawdzonych narzędzi i barwników.

Dbając o zdrowie moich pacjentek, zawsze przeprowadzam z nimi wywiad na temat przebytych chorób, przyjmowanych leków, problemów skórnych, czy wcześniejszych zabiegów kosmetycznych.

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Usługi wykonuję na terenie Pruszkowa.

Artykuły

Niemożliwe? A jednak! Piegi ostatnim krzykiem mody
Niemożliwe? A jednak! Piegi ostatnim krzykiem mody
Makijaż permanentny święci triumfy: stosuje się go także w przypadku tak nietuzinkowych zabiegów, jak freckling, czyli… piegowanie!
4 błędy, najczęściej popełniane podczas wykonywania makijażu permanentnego brwi
4 błędy, najczęściej popełniane podczas wykonywania makijażu permanentnego brwi
Makijaż permanentny pozwala kobietom uzyskać trwałą stylizację – dowiedz się, jakie są 4 główne błędy, popełniane w trakcie wykonywania takiej stylizacji brwi.

Wideo

Kontakt

Kontakt Makijaż permanentny Magdalena Suska

Makijaż permanentny Magdalena Suska, Warszawa

Opinie (8)

Opinie o firmie Makijaż permanentny Magdalena Suska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gosia
Gosia
5.0
23.03.2021
Ta kosmetyczka jest godna polecenia. Stosuje kosmetyki dobrej marki, które długo utrzymują się na skórze. Dba o estetykę pracy i jest miła.
Roksana
Roksana
5.0
05.01.2021
Chętnie zostawię pozytywny komentarz Pani Magdzie. Mam do niej pełne zaufanie po tym, jak zrobiła mi makijaż permanentny oczu. Kolor wciąż jest bardzo intensywny. Kreska jest dopasowana do moich oczu.
Basia
Basia
5.0
26.11.2020
Kosmetyczka duży nacisk położyła na higienę każdej wykonywanej pracy podczas makijażu. Bardzo mi się to spodobało i przypadło do gustu, ponieważ należy przede wszystkim zwracać uwagę na warunki, w jakich są wykonywane zabiegi. Co do makijażu, to został wykonany precyzyjnie i starannie. Szczerze polecam ten salon.
Ola
Ola
5.0
29.09.2020
Pochwalę usługi Pani Magdaleny Suskiej za jej wiedzę na temat pigmentacji skóry. Doskonale wyjaśniła, jak wygląda zabieg i jakich kosmetyków używa. Lubię być świadomym konsumentem. Nie chciałam dostać uczulenia po zabiegu. Nic takiego się nie stało, za to moje usta prezentują się o wiele lepiej. Wyglądają na większe i mają piękny czerwony odcień. Totalna profeska!
Iga
Iga
5.0
07.07.2020
Miałam obawy co do wykonania makijażu ze względu na długo utrzymujący się efekt. Jednak Pani Magdalena to profesjonalistka, która nie pozwala sobie w pracy na błędy. Brwi wyglądają o wiele lepiej. Ich kolor został dobrany do mojej karnacji. Nie są zbyt ciemne, ale z pewnością bardziej wyraziste. Myślę, że pigment jest bezpieczny dla skóry, ponieważ nie miałam żadnego zaczerwienienia ani uczulenia. Warto się tu udać na wykonanie makijażu.
Ksenia
Ksenia
5.0
25.05.2020
Jestem przekonana do tej makijażystki. Z moim makijażem jest wszystko w porządku. Dokładnie przyjrzałam się mu w domu i usta są idealnie podkreślone. Z pewnością można udać się tu na makijaż permanentny.
Ela
Ela
5.0
31.03.2020
Na razie makijaż utrzymuje się na moich oczach i nie widzę, żeby kolor blakł. Kreska jest idealnie prosta i dopasowana do kształtu moich oczu.
Marlena
Marlena
5.0
06.01.2020
Jak najbardziej polecam tę kosmetyczkę. Przemiła osoba z pasją do makijażu. Potrafi stworzyć cudowny makijaż, który będzie utrzymywał się bardzo długo na skórze. Kosmetyki używane do makijażu są sprawdzone i bezpieczne.