Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8561410426
REGON: 320514263
Branża:

Polecane oferty

Szczecin, Piesza 5 lok. 8
Głównym profilem naszej działalności jest serwis okien i drzwi. Posiadamy ponad 10- letnie doświadc...
Szczecin, Rapackiego 2d
Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie okien, drzwi, bram oraz innych produktów stolark...
Szczecin, Santocka 39
Zakup odpowiednich okien to ważna decyzja. Od niej zależeć będzie wygoda wszystkich domowników. Odp...

O firmie

Majster Plus to firma ze Stargardu, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo należące do Krzysztofa Gocałka jest autoryzowanym dostawcą konstrukcji marki Domel. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się sprzedażą oraz montażem stolarki otworowej

Oferta

Stolarka otworowa jest używana w domach, mieszkaniach, budynkach biurowych i obiektach usługowych. Od jej jakości zależy komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń i bezpieczeństwo pracowników oraz mieszkańców. Z tego powodu przy wyborze stolarki najlepiej kierować się doświadczeniem dostawcy. Wieloletnią obecnością na rynku może się poszczycić firma Majster Plus. Zapewnia atrakcyjne ceny, idealnie dopasowane rozwiązania i szybkie realizowanie zamówień. Podstawą firmowej oferty są okna i drzwi wykonane PCV. Dostępne są też okna, drzwi otwierane uchylnie i przesuwnie oraz fasady aluminiowe. Profile aluminiowe stosowane są ponadto do drzwi balkonowych, wiatrołapów, witryn i zabudów balkonowych. Ciekawym rozwiązaniem są ponadto drzwi drewniane do zastosowania wewnętrznego i specjalnie wzmacniane drzwi zewnętrzne odporne na ogień oraz nieprzepuszczające dymu.

Do stolarki otworowej sprzedawanej i montowanej przez Majster Plus zaliczają się również bramy garażowe rolowane i segmentowe oraz bramy przemysłowe. Z kolei do okien polecane są osłony okienne powstrzymujące promienie słoneczne i w niektórych przypadkach także owady. Oferta w tym zakresie to:
  • rolety tekstylne
  • żaluzje drewniane
  • żaluzje aluminiowe
  • vertikale
  • roletki
  • plisy
  • moskitiery
  • rolety rzymskie
Do okien dostarczane są też parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

Do uzyskania pełnego efektu firma Majster Plus oferuje również panele podłogowe wielu marek oraz meble. Są to szafy i garderoby, a także meble sypialne, kuchenne, biurowe i nietypowe.

Wszystkie wymienione rozwiązania mogą być montowane w zaprojektowanych przez firmę wnętrzach. Dzięki temu wszystko będzie się ze sobą idealnie komponowało, a Państwo zyskają przestrzeń do odpoczynku i pracy.

Po więcej informacji związanych z działalnością firmy Majster Plus najlepiej odwiedzić stronę internetową. Umieszczono tam opis sprzedawanych konstrukcji oraz zamieszczono dodatkowe zdjęcia. W sprawie zakupów, montażu oraz serwisu najlepiej kontaktować się telefonicznie albo mailowo.

Kontakt

Kontakt Majster Plus

Majster Plus, Stargard

Opinie (1)

Opinie o firmie Majster Plus

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
09.09.2016
Polecam