Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5140211432
Rok założenia:
2008

O firmie

Prowadzimy agencję ochrony Major Group, której właścicielem jest Maciej Wypchło. Swoją siedzibę mamy w Ostrzeszowie, na terenie województwa wielkopolskiego. Na rynku istniejemy nieprzerwanie od 2008 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, dlatego możemy zaoferować Państwu nasze usługi, które stoją na wysokim poziomie. Jesteśmy firmą, której dobro naszego klienta jest najważniejsze, w tym celu do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki naszej renomie, wiele osób zdecydowało się nam zaufać. Jest to dla nas paliwo, do dalszego rozwoju naszych usług.

W ramach naszej działalności oferujemy ochronę osób i mienia, w zakres naszych usług wchodzi:
  • ochrona obiektów użyteczności publicznej,
  • ochrona szkół,
  • ochrona konwojów,
  • ochrona imprez masowych,
  • ochrona imprez okolicznościowych.
Ponadto zajmujemy się także montażem inteligentnych domów, które daje Państwu możliwość sterowania oświetleniem, bramą garażową, kamerami czy chociażby podlewaniem ogrodu. Dodatkowo montujemy także system zabezpieczeń, a w tym kamery, cały monitoring oraz alarmy.

Nasi wykwalifikowani pracownicy charakteryzują się profesjonalizmem, rzetelnością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły, dlatego są oni gwarancją bezpieczeństwa tam gdzie jesteśmy.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy Major Group w Ostrzeszowie, a po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

Kontakt

Kontakt Major Group Maciej Wypchło

Major Group Maciej Wypchło, Ostrzeszów

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Major Group Maciej Wypchło

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jano
Jano
5.0
09.05.2022
Zapewniają fachową ochronę imprez okolicznościowych, korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy w pełni zadowoleni.
Darek
Darek
5.0
19.03.2022
Montowali u nas systemy zabezpieczeń w budynku, wszystko działa bez zarzutu, konkurencyjna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty!
Hania
Hania
5.0
27.01.2022
Zdecydowaliśmy się na montaż systemu inteligentnego domu, wszystkim zajęli się od A do Z. Pełen profesjonalizm.
Wojtas Bawara
Wojtas Bawara
5.0
24.11.2021
Gwarantują profesjonalną ochronę osób i mienia, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, czujemy się w pełni bezpieczni. Naprawdę warto, polecamy!