Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5140211432
Rok założenia:
2008

O firmie

Major Group to firma, która działa w branży bezpieczeństwa i ochrony osób oraz ich mienia. Prowadzi własną agencję ochrony. Zajmuje się też montażem i obsługą monitoringu, systemów bezpieczeństwa oraz systemów inteligentnego domu. Jej siedziba znajduje się w Ostaszewie, w województwie wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Maciej Wypchło.

Oferta

Od kilkunastu lat firma działa w obszarze bezpieczeństwa osób oraz ich mienia. Zapewnia je zarówno dzięki własnej agencji ochrony, jak i nowoczesnych technologii bezpieczeństwa. Wykwalifikowani pracownicy, którzy korzystają z profesjonalnego wyposażenia, ochraniają osoby prywatne, obiekty, a także zapewniają bezpieczeństwo podczas wydarzeń publicznych i imprez masowych. Na świadczenie usług ochroniarskich firma ma odpowiednie koncesje.

Major Group bezpieczeństwo swoim klientom oraz ich mieniu zapewnia też poprzez nowoczesne systemy bezpieczeństwa, w tym systemy alarmowe, systemy sygnalizacji napadu i włamania oraz monitoring. Pracownicy firmy zajmuje się ich projektowaniem, montażem, obsługą oraz konserwacją.

Ponadto firma oferuje montaż i konfiguracje technologii inteligentnego domu, która pozwala nie tylko na zdalne zarządzanie systemami bezpieczeństwa, ale także ogrzewaniem, oświetleniem czy automatyką domową.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie WWW lub uzyskać podczas kontaktu telefonicznego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Major Group Maciej Wypchło

Major Group Maciej Wypchło, Ostrzeszów

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Major Group Maciej Wypchło


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jano
Jano
5.0
09.05.2022
Zapewniają fachową ochronę imprez okolicznościowych, korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy w pełni zadowoleni.
Darek
Darek
5.0
19.03.2022
Montowali u nas systemy zabezpieczeń w budynku, wszystko działa bez zarzutu, konkurencyjna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty!
Hania
Hania
5.0
27.01.2022
Zdecydowaliśmy się na montaż systemu inteligentnego domu, wszystkim zajęli się od A do Z. Pełen profesjonalizm.
Wojtas Bawara
Wojtas Bawara
5.0
24.11.2021
Gwarantują profesjonalną ochronę osób i mienia, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, czujemy się w pełni bezpieczni. Naprawdę warto, polecamy!