Księgowość dla firm i klientów prywatnych
Księgowość dla firm i klientów prywatnych, Majewscy3m. Pl Sp. z o.o., Kolbudy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6040180477
REGON: 36641495600000
KRS: 0000660414
Rok założenia:
2017
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Majewscy3m.Pl Sp. z o.o. znajduje się w Kolbudach, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług rachunkowych. Posiadamy 2-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków, prowadzenie ksiąg handlowych, doradztwo podatkowe, obsługę finansowo-księgową krajowych i zagranicznych spółek prawa handlowego, a także obsługę księgową wspólnot mieszkaniowych, fundacji i stowarzyszeń.

Dodatkowo specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej, a także prowadzeniu ryczałtu ewidencjonowanego. Pomagamy również w rejestracji firm. Wówczas podpowiadamy jakie wnioski i dokumenty należy wypełnić i dostarczyć do KRS i Urzędu Skarbowego.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie ułatwia nam wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych.

Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie usług brukarskich. Zajmujemy się układaniem kostki przed domami i obiektami użyteczności publicznej. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Majewscy3m.Pl w Kolbudach.

Artykuły

Prowadzanie KPiR przez biura rachunkowe – wzrost zapotrzebowania
Prowadzanie KPiR przez biura rachunkowe – wzrost zapotrzebowania
Najlepsze biura rachunkowe zajmują się między innymi prowadzeniem dla klientów biznesowych ich ksiąg przychodów i rozchodów, księgowości uproszczonej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Majewscy3m. Pl Sp. z o.o.

Majewscy3m. Pl Sp. z o.o., Kolbudy

Opinie (5)

Opinie o firmie Majewscy3m. Pl Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Milena
Milena
5.0
20.07.2019
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero firma Majewscy3m spełniła moje oczekiwania. Super!
Konrad
Konrad
5.0
28.05.2019
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Barbara
Barbara
5.0
19.03.2019
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Anka
Anka
5.0
30.01.2019
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Beata
Beata
5.0
29.07.2017
Gorąco polecam,solidnie,rzetelnie,fachowe doradztwo,terminowo i bez dodatkowych ukrytych kosztów.Firma układała u mnie kostkę jestem bardzo zadowolona.