Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1230165194
REGON: 015657984
Rok założenia:
2004

Polecane oferty

Piaseczno, Kilińskiego 41
Prowadzimy biuro rachunkowe, które zajmuje się obsługą księgową małych i średnich przedsiębiorstw. ...
Zakres naszej działalności obejmuje usługi księgowo-podatkowe. Oferujemy rozliczenia PIT, pełną ksi...
Głównym profilem działalności naszego biura rachunkowego jest prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek...
Piaseczno, Młynarska 39 lok. 7A
Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi rachunkowe. Biuro Duo-Tax kieruje ofertę do p...

O firmie

Nasze biuro rachunkowe znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Od 2004 roku zajmujemy się usługami rachunkowymi świadczonymi na rzecz podmiotów gospodarczych. Dokładamy wszelkich starań, by nasze działania charakteryzowały się najwyższą jakością. Właścicielem firmy jest Majchrowska Ewa.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością uzupełniania dokumentacji księgowej. Błędy lub zaniechania mogą się wiązać z dużymi problemami, dlatego prace księgowe najlepiej zlecać profesjonalistom skupionym w naszym biurze. Gwarantujemy, że każde zlecenie jest przez nas traktowane indywidualnie. Pracujemy szybko i z dużą precyzją. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg zawierających informacje o przychodach i rozchodach oraz rozmaitych ewidencji. Ponadto wykonujemy rozliczenia podatkowe dotyczące podatku od towarów i usług oraz podatków dochodowych, a także rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Nasze usługi obejmują również prace kadrowo-płacowe.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Więcej informacji związanych z działalnością biura znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Majchrowska Ewa. Biuro rachunkowe

Majchrowska Ewa. Biuro rachunkowe, Piaseczno

Opinie (0)

Opinie o firmie Majchrowska Ewa. Biuro rachunkowe