Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6832002596
REGON: 12271423900000
Rok założenia:
2010

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Bardzo zależy nam na rozwoju pasji i talentów u najmłodszych. Z taką dewizą otwieraliśmy przedszkol...
Przedszkole Montessori to miejsce w stu procentach dostosowane do nauki oraz zabawy dzieci w wieku ...
Dzieciństwo to czas, którym człowiek uczy się wielu przydatnych umiejętności, które w dalszym życiu...
Sosnowiec, Partyzantów 11 lok. 1-2
Dzieci mają w sobie naturalną ciekawość świata. To właśnie w wieku przedszkolnym się ona kształtuje...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Maja i Gucio. Przedszkole Niepubliczne Rekreacyjno-Sportowe" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6832002596. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 12271423900000.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Kraków w województwie małopolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2010. Przedsiębiorstwo znajduje się na prof. Wicherkiewicza 19 lok. 3-4. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 30-389 Kraków. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.04602N, 20.00544E. Przedsiębiorstwo "Maja i Gucio. Przedszkole Niepubliczne Rekreacyjno-Sportowe" działa od lat w branży Przedszkola niepubliczne.

W przedszkolu dzieci w wieku od 3 do 5 lat otoczone są fachową opieką, a równocześnie przedszkole realizując funkcje wychowawcze i edukacyjne dba o ich prawidłowy rozwój. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 519 106 894 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Maja i Gucio. Przedszkole Niepubliczne Rekreacyjno-Sportowe

Maja i Gucio. Przedszkole Niepubliczne Rekreacyjno-Sportowe, Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Maja i Gucio. Przedszkole Niepubliczne Rekreacyjno-Sportowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.