Organizacja imprez okolicznościowych
Organizacja imprez okolicznościowych, Magnolia Rast Restauracja, Jaworzyna Śląska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8842653072
REGON: 020689753
KRS: 0000298601
Rok założenia:
2008

O firmie

Zapraszamy do Jaworzyny Śląskiej! W Restauracji Magnolia Rast zapewniamy miłą obsługę, piękne widoki i smaczne jedzenie.

Oferta

U nas można dobrze zjeść i napawać się widokami na miejski staw! W zimniejsze miesiące polecamy miejsca w sali z kominkiem, a jeśli pogoda dopisuje, warto usiąść na tarasie. W Magnolia Rast kładziemy nacisk na budowanie miłej atmosfery, dlatego wnętrze jest piękne wykończone drewnem, a personel jest miły i pomocny. Wprowadziliśmy też nowinki techniczne, takie jak możliwość składania zamówień u robota kelnera!

Nasi Goście mogą skosztować dań typowych dla kuchni polskiej oraz dań wywodzących się z innych tradycji kulinarnych. Kucharze z najlepszych składników przygotowują przystawki, zupy, dania główne i desery. Serwujemy np. żurek i rosół, sałatki, ryby, pierogi z wody i opiekane, a także steki! Mamy też pizze, makarony, ciasta domowe i liczne napoje podawane na ciepło i na zimno.

Poza codziennym menu oferujemy także menu specjalnie komponowane na uroczystości rodzinne i imprezy firmowe. Organizujemy:
  • wesela,
  • chrzciny,
  • komunie,
  • jubileusze,
  • urodziny,
  • bale sylwestrowe,
  • Andrzejki,
  • imprezy integracyjne.
Mamy trzy sale, w tym dwie mieszczące do 100 osób i jedną większą na 200 osób. Oczywiście możemy też zorganizować imprezę plenerową przy restauracji. Po zabawie proponujemy noclegi w pokojach dwu, czy i czteroosobowych z łazienkami.

Kontakt w sprawie rezerwacji i imprez okolicznościowych można nawiązać telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do odwiedzenia Magnolia Rast!


Kontakt

Kontakt Magnolia Rast Restauracja

Magnolia Rast Restauracja, Jaworzyna Śląska

Opinie (0)

Opinie o firmie Magnolia Rast Restauracja


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.