Pyszne dania kuchni japońskiej
Pyszne dania kuchni japońskiej, Magdalena Hinz-Góralczyk, Kutno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7752227336
REGON: 388591807
Rok założenia:
2021

O firmie

W restauracji Maiki Sushi przyrządzamy wyśmienite dania kuchni japońskiej. Lokal prowadzimy w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Jego właścicielką jest Magdalena Hinz-Góralczyk.

Oferta

Stworzyliśmy niezwykłe miejsce, w którym przenosimy naszych gości w kulinarną podróż do serca Japonii. Nasza restauracja to nie tylko smakowite dania, ale również niezapomniana atmosfera i doskonała obsługa, które sprawiają, że każda wizyta u nas to unikalne kulinarne doznania.

W naszym menu znaleźć można szeroki wybór autentycznych azjatyckich potraw. Przygotowujemy je ze świeżych, delikatnych ryb, warzyw, mięsa, makaronów oraz ryżu. Naszą specjalnością są zestawy sushi wypełnione nigiri, hosomaki, futomaki, uramaki oraz innowacyjnymi fusion rolls. Każde danie przygotowywane jest na bieżąco, przy wykorzystaniu najlepszych produktów dostarczanych przez renomowanych dostawców.

Przyrządzamy również takie potrawy jak:
  • tradycyjny ramen z wołowiną, boczkiem lub krewetkami,
  • Tom Yum,
  • Miso z tofu,
  • sałatka goma wakame z trawą morską,
  • sałatka kimchi,
  • makarony udon,
  • pad thai.
Miłośnikom krewetek proponujemy zestaw krewetek w panierce panko, a dla tych, którzy cenią sobie chrupkość warzyw, mamy sezonowe warzywa w tempurze.

Maiki Sushi to nie tylko doskonałe dania na miejscu, ale również profesjonalny catering oraz dowóz jedzenia do domu. W naszym lokalu organizujemy przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania biznesowe.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Magdalena Hinz-Góralczyk

Magdalena Hinz-Góralczyk, Kutno

Opinie (0)

Opinie o firmie Magdalena Hinz-Góralczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.