Szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczeń na życie
Szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych i ubezpieczeń na życie, Maciejewska Elżbieta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Bielawy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6671514640
REGON: 300767293
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Nazywam się Elżbieta Maciejewska i zajmuję się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Moje biuro znajduje się w Bielawach, w powiecie słupeckim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2008 roku. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Dwanaście lat działalności na rynku sprawiło, że zdobyłam ogromne doświadczenie zawodowe. Zawsze staram się przedstawiać najkorzystniejsze warunki z punktu widzenia klienta. Możecie Państwo liczyć na moje fachowe doradztwo.Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby biura. Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych oraz do firm.
Pragnę Państwu zaproponować szeroki zakres ubezpieczeń, w tym ubezpieczenia komunikacyjne:
  • OC
  • AC
  • NNW
  • Assistance
  • polisy na życie
  • ubezpieczenia zdrowotne
  • ubezpieczenia domu i mienia
  • ubezpieczenia dla firm
Wszystkie dopasowane do Państwa indywidualnych wymagań. Zawsze w najkorzystniejszej cenie. Jeżeli wybierają się państwo na urlop, wakacje, albo wyjazd zagraniczny mogę Państwu zaproponować ubezpieczenie turystyczne, które w zależności od opcji zapewnia pomoc przypadku choroby, zagubienia bagażu, odwołania lotu i innych zdarzeń losowych. Współpracuję wyłącznie z towarzystwami o ugruntowanej pozycji na rynku i uznanej renomie. Zachęcam do współpracy ze mną. Moje usługi są gwarancją kompleksowości i rzetelności.

Marki i specjalizacje

Współpracuję między innymi z: PZU, InteRrisk, Compensa, Concordia, Ergo Hestia.FH Polska

Kontakt

Kontakt Maciejewska Elżbieta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Maciejewska Elżbieta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Bielawy

Opinie (0)

Opinie o firmie Maciejewska Elżbieta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe