Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8522198502
REGON: 320538996
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Kancelaria prawna, prowadzona przez Tomasza Zawadzkiego w Szczecinie, obsługę świadczy na rzecz osó...
Od 19 lat działamy na rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz spore grono zadowol...
W branży prawnej działamy od piętnastu lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu zadań z zakresu pomocy...
Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe doradztwo prawne. Specjalizujemy się w wielu ...

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puchała & Partnerzy mieści się w Szczecinie. Działamy w branży od wielu lat, w związku z czym posiadamy bogate doświadczenie. Tworzymy zgrany zespół wykwalifikowanych prawników. Podejmiemy się każdego zlecenia. Współpracujemy z licznymi firmami, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalną obsługę każdego biznesu.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresu fachowego doradztwa prawnego. Zapewniamy pomoc klientom w sprawach obejmujących szeroki zakres prawa. Naszym celem jest rozwiązanie wszelkich problemów prawnych, nawet tych najbardziej złożonych. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście i dyskrecję.

Zatrudniamy doświadczonych prawników z różnych dziedzin prawa, aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę. Ponadto prowadzimy współpracę z partnerami biznesowymi, która polega na doradztwie podatkowym, audytach i księgowości. Dodatkowo działamy w porozumieniu z firmami consultingowymi.

Gwarantujemy wsparcie oraz doradztwo w każdym aspekcie. Zakres naszej działalności obejmuje obsługę sporów sądowych. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych w różnego rodzaju sporach, tych sądowych i pozasądowych. Robimy wszystko, co możemy, aby osiągnąć założony cel.

Specjalizujemy się w prawie spółek. Doskonale znamy przepisy oraz wiemy, jak poprawnie je interpretować.

Ponadto oferujemy pomoc przedsiębiorcom, których działalność skupia się na nowych technologiach. Zajmujemy się zabezpieczeniem Państwa praw.

Wykonujemy audyt prawny. Do zakresu naszych usług należy przeanalizowanie funkcjonowania firmy na przestrzeli wszystkich lat i zdiagnozowanie ewentualnych zagrożeń prawnych. Jeżeli takowe zaistnieją - wyeliminujemy je.

Z zakresu praw autorskich zajmujemy się ochroną praw własności intelektualnej. Trudnimy się projektowaniem umów o korzystanie z tych praw. Reprezentujemy klientów w sporach dotyczących ochrony tych praw.

Dodatkowo działamy w dziedzinie odszkodowań oraz szkód medycznych.

To wszystko nie wyczerpuje naszej oferty, gdyż zajmujemy się też upadłościami.

Dla klientów biznesowych mamy ofertę obejmującą doradztwo podczas projektowania i negocjowania umów z kontrahentami. Zajmujemy się tworzeniem regulaminów i dokumentów związanych z działalnością zarówno produkcyjną, handlową, jak i usługową.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz korzystne ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zamieszczonymi na stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Kontakt

Kontakt Maciej Puchała & Partnerzy Kancelaria Radcy Prawnego

Maciej Puchała & Partnerzy Kancelaria Radcy Prawnego, Szczecin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Maciej Puchała & Partnerzy Kancelaria Radcy Prawnego

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Zenek s.
Zenek s.
1.0
01.09.2018
Postępowania prowadzone bardzo sztampowo, bez pomysłu, niejednokrotnie bez dokładnego zaznajomienia się przedmiotem sprawy. Co najgorsze prowadzone na ostatnią chwilę- wiele razy o godzinie 17, 18 byliśmy proszę i o dosłanie jakichś dokumentów, bo „dziś ostatni dzień”. Pisma sądowe składane z oczywistymi błędami i brakami. Błędne doradztwo- twierdzenie, że diety za podróże służbowe podlegają zajęciom komorniczym- z błędu wyprowadził nas komornik, który zajął wynagrodzenie pracownika. Zdecydowanie odradzam.