Szeroki wybór trumien, zniczy, wieńców i wiązanek
Szeroki wybór trumien, zniczy, wieńców i wiązanek, Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja, Nowa Schodnia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541023890
REGON: 530691241
Dodatkowe kontakty:

77 465 21 74

604 459 840

Rok założenia:
1992

O firmie

Zakład pogrzebowy, który jest prowadzony przez Norberta Machnika, zlokalizowany jest w Nowej Schodniej, w województwie opolskim. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych, a także wszelkich formalnościach koniecznych do zrealizowania po śmierci kogoś bliskiego. Działalność rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1991 roku.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest organizacja ceremonii pogrzebowych. Zdajemy sobie sprawę, jak trudnym okresem dla Państwa jest strata bliskiej osoby, dlatego nasza firma może zająć się całą ceremonią od początku do końca. Podejmiemy się transportu zmarłych specjalistycznymi pojazdami, w które wyposażona jest nasza firma. Zapewniamy, że posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu transporcie. Przewozimy zwłoki zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Oferujemy przechowywanie zwłok w chłodni do momentu pogrzebu.

Ponadto prowadzimy sprzedaż wiązanek i wieńców, a także zniczy. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór urn oraz trumien, które wykonane są z bardzo dobrych materiałów. Oprócz tego, możemy zaproponować nagrobki standardowe, które wykonane są z granitu, a także realizowane na indywidualne zamówienie Klienta. Zajmujemy się również ekshumacją i kremacją zwłok. Oferujemy przeprowadzenie ekshumacji, transport zwłok oraz zorganizowanie pochówku w innym miejscu.

Gwarantujemy, że zrobimy wszystko, aby cała ceremonia pogrzebowa przebiegała sprawnie i spokojnie. Oprócz tego dodatkową usługą, jaką świadczy nasza firma jest załatwianie wszelkich formalności związanymi z pochówkiem. Wiemy, że w tych trudnych chwilach nie macie Państwo głowy do załatwiania jakichkolwiek formalności, dlatego zajmiemy się tym.

Po pogrzebie możemy zorganizować stypę dla rodziny i bliskich. Będzie to dobry moment, aby porozmawiać albo powspominać zmarłego. Zapewniamy, że zadbamy o każdy detal. Nasi pracownicy są doświadczeni i podchodzą do każdej ceremonii z pełnym zaangażowaniem. Nasza firma jest rzetelna i w pełni profesjonalna. Możecie nam Państwo zaufać.

Gwarantujemy współpracę w szacunku, wysokiej kulturze i przyjemnej atmosferze.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja

Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja, Nowa Schodnia

Opinie (0)

Opinie o firmie Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja