Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7541023890
REGON: 530691241
Rok założenia:
1992

O firmie

Zakład pogrzebowy prowadzony jest przez Norberta Machnika. Siedziba znajduje się w Nowej Schodniej, na terenie województwa opolskiego. Kompleksowo zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych i wszelkimi formalnościami z tym związanymi.

Oferta

W ramach naszych usług zajmujemy się pełną organizacją ceremonii pogrzebowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie zmarłych specjalistycznymi pojazdami. Przewozimy zwłoki na terenie kraju oraz za granicą. Prowadzimy sprzedaż wiązanek i wieńców, które wyróżniają się spośród innych. Oferujemy szeroki wybór trumien oraz urn wykonanych z wysokiej jakości materiałów. W asortymencie mamy nagrobki standardowe, wykonane z granitu, jak i na zamówienie klienta.

Przygotowaliśmy ofertę przygotowania ciała do pogrzebu. Proponujemy całą oprawę ceremonii pogrzebowych. Dbamy o to, aby przebiegła sprawnie i w sposób godny oraz z szacunkiem dla całej rodziny i bliskich.

Mamy świadomość jak ważny jest czas ostatniego pożegnania ze zmarłym. Pomagamy naszym klientom w trudnych chwilach, załatwiając za nich wszelkie formalności i dokumenty.

Organizujemy także stypy dla rodzin i bliskich. Oferujemy przechowywanie zwłok w chłodni do momentu pogrzebu. Zajmujemy się również kremacją zwłok.

Nasi pracownicy zadbają o każdy detal współpracy. Nasz szeroki wachlarz usług pozwoli na oddanie Państwu wszelkich działań związanych z ceremonią pogrzebową profesjonalnej i rzetelnej firmie.

Gwarantujemy współpracę w szacunku, wysokiej kulturze i przyjemnej atmosferze.

Kontakt

Kontakt Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja

Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja, Nowa Schodnia

Opinie (0)

Opinie o firmie Machnik Norbert. Zakład pogrzebowy, kwiaciarnia, restauracja