Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa i kadrowo-płacowa
Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa i kadrowo-płacowa, Mach Biuro rachunkowe, Ustroń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5481017599
REGON: 070681706
Rok założenia:
1996

O firmie

Siedziba prowadzonego przez nas biura rachunkowego Mach znajduje się w Ustroniu, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Od dziesięciu lat świadczymy najwyższej jakości usługi związane z księgowością. Dzięki bogatemu doświadczeniu i rozległej wiedzy podatkowej jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Oferta

Celem działalności biura rachunkowego Mach jest zapewnienie małym i średnim podmiotom gospodarczym pełnej obsługi księgowo-podatkowej. Nasza specjalność to:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego
  • prowadzenie ewidencji dla celów rozliczania podatku od towarów i usług
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
Zapewniamy sporządzenie deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT oraz przekazanie ich do Urzędów Skarbowych. Sporządzamy również sprawozdania finansowe i statystyczne. Zajmujemy się także rozliczeniami PIT dla klientów indywidualnych.

W zakresie obsługi kadrowo-płacowej proponujemy usługi związane m.in. z obliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem list płac, prowadzeniem akt osobowych czy nadzorem nad dokumentacją kadrową. Dokumenty przekazujemy drogą elektroniczną do ZUS i US. Wspomagamy się specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mach Biuro rachunkowe

Mach Biuro rachunkowe, Ustroń

Opinie (0)

Opinie o firmie Mach Biuro rachunkowe