Dorobimy każdy klucz
Dorobimy każdy klucz, M.Z. Marcin Zdobych, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211779684
REGON: 015147697
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma M.Z., której właścicielem jest Marcin Zdobych znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2002 roku. Zajmujemy się dorabianiem różnego rodzaju kluczy.

Oferta

Od 16 lat specjalizujemy się w dorabianiu kluczy. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Nie ma zlecenia, którego nie możemy zrealizować. Podejmujemy się tych nawet najtrudniejszych, wszystko po to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Oferta firmy uwzględnia także awaryjne dorabianie kluczy oraz sprzedaż kluczy z dodatkowym kompletem.

Oferujemy:
  • zamki,
  • kłódki,
  • klucze samochodowe.
Pracujemy przy pomocy urządzeń, które pozwalają nam na precyzyjne odwzorowanie kluczy. Ponadto zajmujemy się awaryjnym otwieraniem samochodów i wykonywaniem usług ślusarskich. Naprawiamy również zamki.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

Co więcej, prowadzimy także serwis rowerowy, w którym usuniemy wszelkie problemy oraz usterki. Na życzenie klientów zamawiamy części do rowerów, których aktualnie nie posiadamy w naszym sklepie. Wszystkie elementy sprowadzane są od wiodących importerów.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy M.Z. w Warszawie.

Kontakt

Kontakt M.Z. Marcin Zdobych

M.Z. Marcin Zdobych, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie M.Z. Marcin Zdobych