Dorobimy każdy klucz
Dorobimy każdy klucz, M.Z. Marcin Zdobych, Dobrzenica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211779684
REGON: 015147697
Rok założenia:
2002

O firmie

Firma M.Z., której właścicielem jest Marcin Zdobych znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2002 roku. Zajmujemy się dorabianiem różnego rodzaju kluczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest dorabianie kluczy. Posiadamy w tym zakresie ponad 20-letnie doświadczenie, co pozwoliło nam nie tylko na zdobycie ugruntowanej pozycji na rynku, ale i szerokiego grona zaufanych klientów. Cieszymy się bardzo dobrą opinią zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm.

W M.Z. Marcin Zdobych stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta obejmuje:
  • awaryjne dorabianie kluczy,
  • naprawianie i serwisowanie zamków,
  • sprzedaż kluczy z dodatkowym kompletem,
  • zamki,
  • kłódki,
  • klucze samochodowe.
Dodatkowo prowadzimy serwis rowerowy. Zajmujemy się naprawą rowerów, bez względu na rodzaj i model. Sprawnie lokalizujemy usterki i od razu je usuwamy. Dysponujemy także sporą ilością części rowerowych, które można u nas zakupić w atrakcyjnej cenie. W wyborze odpowiedniego asortymentu chętnie pomogą nasi znakomici doradcy.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Kontakt M.Z. Marcin Zdobych

M.Z. Marcin Zdobych, Dobrzenica

Opinie (0)

Opinie o firmie M.Z. Marcin Zdobych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.