Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6112344156
REGON: 231120544
Rok założenia:
2009

O firmie

Kancelaria tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych M-Translators mieści się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Usługi translatorskie świadczymy od 2009 roku. Zatrudniamy doświadczonych tłumaczy, którzy z dużą sumiennością wykonują powierzone im zlecenia.

Oferta

Klienci nawiązujący współpracę z naszą kancelarią mogą liczyć na szeroką ofertę z zakresu tłumaczeń przysięgłych i tekstów zwykłych. Tłumaczymy z i na język angielski, niemiecki, niderlandzki, francuski, czeski czy ukraiński. Wykonujemy przekłady tekstów prawniczych, ekonomicznych oraz wszelkich dokumentów do szpitali i urzędów. Wysokie kompetencje pozwalają nam na tłumaczenia dokumentów notarialnych, aktów urodzenia oraz aktów zawarcia małżeństwa. Trudności nie sprawiają nam także pełnomocnictwa, świadectwa oraz testamenty.

Doświadczeni tłumacze przysięgli w M-Translators wykonują tłumaczenia pism sądowych, umów, a także dokumentów samochodowych. Szeroki zakres słownictwa i znajomość wielu branż umożliwia nam pracę z tekstami technicznymi i specjalistycznymi. Co więcej, precyzyjnie realizujemy zadania dotyczące tłumaczeń uwierzytelnionych.

Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług w przypadku spotkań na szczeblu biznesowym, podczas negocjacji kontraktowych i szkoleń z osobą obcojęzyczną. Tłumaczenia ustne w naszym wykonaniu z pewnością dokładne oddadzą sens treści i pomogą w dokładnym porozumieniu się i wyartykułowaniu własnych postulatów.

Istotnym elementem naszej działalności jest to, że warunki współpracy udzielamy indywidualnie. Terminowo wywiązujemy się z powierzonych nam usług, potrafimy również działać w trybie przyspieszonym, jeśli sytuacja tego wymaga.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Kancelarii tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych M-Translators.

Kontakt

Kontakt M-Translators Kancelaria tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych

M-Translators Kancelaria tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych, Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie M-Translators Kancelaria tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych