Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871848300
REGON: 639828000
Rok założenia:
2000

Polecane oferty

Od wielu lat świadczymy kompleksowe usługi geodezyjne i kartograficzne. Dokonujemy pomiarów sytuacy...
Głównym profilem działalności firmy Georok jest wykonawstwo prac z zakresu geodezji. Z naszych usłu...
Geodezja to nasza specjalizacja, której poświęcamy swój czas, wysiłek, w której nieustannie poszerz...

O firmie

Firma Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s. działa na rynku od 2000 roku. Siedziba naszej firmy jest zlokalizowana we Wronkach, w powiecie szamotulskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Świadczymy usługi geodezyjne i kartograficzne.

Oferta

Przedsiębiorstwo Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s. działa nieprzerwanie od siedemnastu lat. Nasza oferta obejmuje różnorodne usługi z zakresu geodezji i kartografii. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami oraz instytucjami.

Do naszych nadrzędnych obowiązków należy tyczenie i podział działek oraz wyznaczanie granic. Jest to bardzo istotna, często kluczowa czynność przy późniejszej sprzedaży lub darowiźnie, dlatego przeprowadzamy tę operację z wyjątkową dokładnością i profesjonalizmem. Pomaga nam w tym doświadczenie zatrudnianych przez nas pracowników, a także specjalistyczny sprzęt. Pomiarów dokonujemy przy użyciu nowoczesnych tachimetrów, niwelatorów i pryzmatów oraz innych urządzeń geodezyjnych. Sprzęt pochodzi od renomowanych producentów.

Nasza pracownia świadczy także usługi związane z kartografią. Sporządzamy mapy do celów projektowych, mapy sytuacyjno-wysokościowe oraz mapy do celów prawnych.Geodezja to dziedzina wymagająca precyzji, tak więc żadne nasze pomiary czy realizowane projekty nie mogą się obyć bez sporządzenia szczegółowej dokumentacji. W oparciu o nią prowadzimy wszelkie nasze działania. Dokumentacja obejmuje też inwentaryzację budynków.

Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają wiedzę i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami i uprawnieniami. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. W tym zakresie też powierzamy im sporządzanie pomiarów inwentaryzacyjnych, a także przygotowywanie baz danych dotyczących usytuowania poziomego i pionowego obiektów budowlanych, zarówno naziemnych, jak i podziemnych budynków. W ten sposób dowiadujemy się jakie są wartości współrzędne i nie tylko.

Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, gdyż zależy nam na Państwa satysfakcji. Gwarantujemy terminowość i rzetelność wykonywanych usług. Zachęcamy do współpracy klientów z Wronek i okolic. W razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt M.S. Usługi geodezyjne MichałSmółka

M.S. Usługi geodezyjne MichałSmółka, Wronki

Opinie (22)

Opinie o firmie M.S. Usługi geodezyjne MichałSmółka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Barbara
Barbara
5.0
03.05.2020
Widać, że ten geodeta ma duże doświadczenie. Nie miał żadnego problemu z wytyczeniem domu. Usługa zgodna ze sztuką i konkurencyjna cenowo.
Emil
Emil
5.0
19.03.2020
Firma zabezpieczała od strony geodezyjnej wznoszenie mojego hotelu. Rozpoczęli od przygotowania mapy do celów projektowych, następnie wytyczyli obiekt, a po zakończeniu prac wykonali inwentaryzację.
Krystian
Krystian
5.0
15.01.2020
Firma wykonała dla mnie inwentaryzację działki. Dokument, który powstał jest bardzo dokładny i zawiera informacje o wszystkich obiektach znajdujących się na terenie nieruchomości.
Oskar
Oskar
5.0
20.11.2019
Zleciłem tej firmie aktualizację mapy i wywiązali się z tego w 100%. Polecam ich usługi!
Mirek
Mirek
5.0
04.09.2019
Precyzyjne pomiary wykonane przez tego geodetę wykazały, że budynek w którym mieszkam mocno się przemieścił. Teraz mam dowody, że stan obiektu nie jest odpowiedni.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.07.2019
Warto skorzystać z usług tej firmy jeśli planują Państwo inwentaryzacje powykonawcze. Sam kończyłem ważna inwestycję, dlatego zleciłem inwentaryzację budynku i sieci uzbrojenia terenu.
Irek
Irek
5.0
21.05.2019
Firma wykonała tyczenie pod mój nowy zakład. Nie mam żadnych uwag. Praca wykonana zgodnie ze sztuką, dlatego wystawiam 5.
Janusz
Janusz
5.0
27.03.2019
Polecam usługi tej firmy. Nie tylko dotrzymują terminów, ale także wykonują bardzo dokładne pomiary. Chciałbym żeby wszyscy geodeci mieli takie podejście.
Filip
Filip
5.0
04.01.2019
Polecam usługi Pana Michała. Współpracowaliśmy podczas sporej inwestycji i byłem zadowolony z jego profesjonalizmu. Kładzie nacisk na dokładność, dlatego jego pomiary są tak przydatne.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
27.11.2018
Współpracuję z tym geodetą od wielu lat i wiem, że mogę na niego liczyć. Mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i dzielenie nieruchomości to tylko część z jego oferty.
Krystian
Krystian
5.0
09.04.2018
Nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną. Znają się na obowiązujących przepisach i wdrażają je w życie. Pomiary wykonane precyzyjnie.
Wiktor
Wiktor
5.0
03.03.2018
Kompetencja to odpowiednie słowo określające tę firmę. Pracownicy przyjechali pod wskazany adres i dokonali niezbędnych pomiarów. W późniejszym czasie otrzymałem pełną dokumentację. Super.
Daniel
Daniel
5.0
02.02.2018
Jedna z lepszych firm geodezyjnych w okolicy. Tyczenie obiektów i wznawianie granic przebiegło bardzo szybko. W międzyczasie dowiedziałem się wielu interesujących i przydatnych rzeczy.
Dominik
Dominik
5.0
02.01.2018
Widać, że wiedzą co robią. Firma posiada nowoczesny sprzęt, dzięki czemu byłem spokojny o wyniki pomiarów.
Matylda
Matylda
5.0
07.12.2017
Profesjonalizm w 100%. Wszystko odbyło się zgodnie z założeniami. Mapy do celów prawnych otrzymałam na czas. Polecam serdecznie.
Franek
Franek
5.0
07.11.2017
Z taką firmą można jechać na koniec świata. Wykonali pomiary geodezyjne w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a dodatkowo nadzorowali moją budowę. Polecam.
Sebastian
Sebastian
5.0
14.10.2017
Firma godna polecenia. Znają się na usługach geodezyjnych, na co wskazuje wieloletnie doświadczenie. Przemili pracownicy i sprawna obsługa.
Wojciech
Wojciech
5.0
28.09.2017
Długo szukałem biura geodezyjnego, które w całości wykona wszystkie moje prośby. Mapy do celów projektowych zostały wykonane poprawnie i w bardzo krótkim czasie. Świetna firma!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
13.08.2017
Współpraca z tym biurem geodezyjnym przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Wielki plus za kontakt z właścicielem. Polecam serdecznie.
Ewelina
Ewelina
5.0
09.07.2017
Jestem zadowolona z usług jakie świadczy ta firma. Pracownicy znają się na swojej pracy i służą pomocą. Polecam.
Beata
Beata
5.0
16.06.2017
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Tyczenie granic działki przebiegł bardzo sprawnie. Otrzymałam całą potrzebną dokumentację. Super!
Artur
Artur
5.0
21.05.2017
Przedsiębiorstwo Smółka Michał Usługi Geodezyjne poradziło sobie ze wszystkimi zadaniami, jakie przed nimi postawiłem. Jestem zadowolony, gdyż zależało mi na profesjonalnej i sprawnej obsłudze. W przyszłości na pewno będę jeszcze się z nimi kontaktował.
Zobacz więcej (12)