przyjazna Kamieniarze, M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna, Ignatki-Osiedle

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9662132627
REGON: 384093099
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Zakład kamieniarski M&M prowadzimy w Ignatkach-Osiedlu, w województwie podlaskim. Zajmujemy się obróbką naturalnych kamieni i sprzedażą materiałów wykończeniowych. Od lat działamy w branży.

Oferta

Naturalne kamienie są niezwykle piękne. Jednolite kolorystycznie płyty kamienne oraz te, których barwy się przenikają znajdą Państwo w M&M. W zakładzie sprzedajemy granit, marmur, trawertyn, onyks i kwarcyt. Oferujemy też konglomeraty, zarówno marmurowe, jak i kwarcowe. Wiele z materiałów znajduje się w magazynie, a inne sprowadzamy na zamówienie.

Wymienione wcześniej kamienie poddajemy precyzyjnej obróbce w zakładzie kamieniarskim. Tniemy i szlifujemy, nadając płytom odpowiedni kształt i wymiary. Realizujemy zamówienia dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Wykonane elementy dostarczamy na wskazany adres i jeśli obejmuje to zlecenie, montujemy. Materiały najwyższej jakości układamy precyzyjnie, dlatego wyglądają doskonale i przez wiele lat zachwycają estetycznym wykończeniem. Podejmujemy się też innych prac remontowych i wykończeniowych. Tynkujemy, murujemy, kładziemy płytki ścienne i podłogowe oraz zajmujemy się suchą zabudową, stolarką otworową i hydrauliką.

Oferujemy produkcję i montaż elementów wykończeniowych do domów, mieszkań, biur, a także hoteli, basenów, obiektów sakralnych, budynków użyteczności publicznej i innych obiektów zaprojektowanych w stylu klasycznym, rustykalnym i nowoczesnym. Wykonujemy kamienne elewacje oraz inne wykończenia. Przykłady to:
 • gładkie i zdobione kamienne posadzki,
 • kamienne schody wewnętrzne i zewnętrzne,
 • zewnętrzne i wewnętrzne parapety z kamienia,
 • kamienne okładziny kominkowe,
 • kamienne okładziny ścienne,
 • kuchenne i łazienkowe blaty z kamienia.
Klienci zamawiają też u nas lady sklepowe, recepcyjne i barowe oraz blaty do mebli. Oferujemy wyroby kamienne w jasnych i ciemniejszych wariantach kolorystycznych. W każdym przypadku kamienie są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania i łatwo doprowadzić je do czystości.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty handlowo-usługowej M&M! Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu oraz e-mailowo.

Artykuły

M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna - Jak zaaranżować marmurowe elementy wnętrza?
M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna - Jak zaaranżować marmurowe elementy wnętrza?
Marmur to luksusowy materiał, który może nadać charakteru każdemu wnętrzu. Kluczem do doskonałego efektu jest odpowiednie zestawienie go z innymi dekoracjami.

Kontakt

Kontakt M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna

M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna, Ignatki-Osiedle

Aktualności

 • blat kuchenny

  16.01.2024

  Jeśli planujesz remont swojej kuchni i potrzebujesz firmy, która oferuje usługi kamieniarskie, w tym produkcję kamiennych blatów kuchennych, serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą M&M. Jesteśmy doświadczoną firmą w tej branży, co pozwala nam na zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Oferujemy satysfakcję z podjętej z nami współpracy oraz konkurencyjne ceny.

  Więcej informacji
 • obróka granitu

  30.11.2023

  W przedsiębiorstwie M&M jesteśmy dumni z naszych usług w zakresie obróbki kamienia. Skupiamy się na obróbce naturalnych kamieni granitowych i marmurowych. Nasz zespół korzysta z najnowocześniejszego sprzętu i posiada bogate doświadczenie, aby zapewnić najwyższą jakość wykonania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie M&M Janusz Mika, Piotr Marku Spółka cywilna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.