Zakładanie i modernizacja elektryki oraz wynajem minikoparki
Zakładanie i modernizacja elektryki oraz wynajem minikoparki, Łukasz Góra Elektrosystem, Wadowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5512271779
REGON: 122739660
Rok założenia:
2012

O firmie

Firma Elektro-System z Wadowic od 2012 roku zajmuje się montażem, pomiarami oraz serwisem instalacji elektrycznych NN i instalacji niskoprądowych. Jej właścicielem jest Łukasz Góra.

Oferta

Głównym atutem firmy jest doświadczenie pracowników. Posiadają oni uprawnienia SEP do pracy z instalacjami elektrycznymi nn, które odpowiednio wykorzystują podczas prac montażowych czy naprawczych. Dzięki temu Elektro-System może zaoferować swoim klientom między innymi:
  • wykonanie nowych instalacji elektrycznych NN, wymianę i naprawę instalacji,
  • pomiary instalacji elektrycznych,
  • montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • wymianę rozdzielni bezpiecznikowych,
  • wykonanie przyłączy elektrycznych do budynku — podziemnych i napowietrznych.
Przy montażu przyłączy elektrycznych firma wykorzystuje własny ciężki sprzęt, w tym minikoparkę oraz podnośnik koszowy.

Ponadto Elektro-System zajmuje się montażem instalacji niskoproądowych - domofonowych i wideodomofonowych - oraz instalacji antenowych i telewizyjnych, a także sieci internetowych w budynkach.

Więcej informacji o usługach uzyskać można pod telefonem.

Kontakt

Kontakt Łukasz Góra Elektrosystem

Łukasz Góra Elektrosystem, Wadowice

Aktualności

  • instalacje elektryczne

    04.04.2024

    Firma Elektrosystem z Wadowic to renomowany dostawca i instalator rozdzielnicy bezpiecznikowej, która pełni kluczową rolę w ochronie instalacji elektrycznych przed przeciążeniem i zwarciem. Montaż takiego urządzenia jest niezbędny, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo oraz chroni ludzi przed porażeniem prądem, co jest szczególnie ważne w obiektach mieszkalnych, przemysłowych czy użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości materiałów rozdzielnice bezpiecznikowe zakładane przez Elektrosystem gwarantują niezawodność i długotrwałe działanie, co przekłada się na zadowolenie klientów i oszczędność kosztów związanych z ewentualnymi awariami. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem specjalistów, którzy chętnie wykonają instalację elektryczną w nowym lub starym budynku.

Opinie (6)

Opinie o firmie Łukasz Góra Elektrosystem


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
25.01.2019
Firma Elektrosystem bardzo sprawnie usunęła wszystkie usterki w mojej instalacji elektrycznej. Ekipa zna się na rzeczy. Polecam.
Igor
Igor
5.0
17.11.2018
Zdecydowałem się na montaż telewizji przemysłowej na terenie mojej firmy. Pracownicy z tej firmy bardzo szybko zamontowali mi cały system.
Emil
Emil
5.0
27.09.2018
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się elektroinstalatorstwem. Znają się na tym co robią, co widać po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Hubert
Hubert
5.0
26.07.2018
Kolega polecił mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Wszystko zostało założone zgodnie z projektem. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług.
Radek
Radek
5.0
06.05.2018
Współpraca z firmą Elektrosystem przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Założyli mi całą instalację w domu. Super ekipa!
Sebastian
Sebastian
5.0
22.03.2018
Świetna firma, która zna się na instalacjach elektrycznych. Kompleksowo wszystko montują i projektują. Serdecznie polecam.