Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych
Pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych, Łukasz Brzozowski Kancelaria Radcy Prawnego, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5661892972
REGON: 141469489
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Nazywam się Łukasz Brzozowski i jestem założycielem Kancelarii Radcy Prawnego, która znajduje się w Warszawie. Własną działalność rozpocząłem w 2008 roku.

Oferta

Moja kancelaria obsługuje zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze. Klientom udzielam porad prawnych, przygotowuję dla nich opinie i pisma procesowe, a w razie potrzeby reprezentuję ich interesy przed sądem.

Jednym z głównych obszarów mojej działalności jest prowadzenie windykacji przedsądowej oraz sądowej. Ta procedura ma na celu w legalny sposób odzyskać należności Klienta od jego dłużnika. Zazwyczaj rozpoczyna się ona przygotowaniem stosownego pisma oraz prowadzeniem negocjacji telefonicznych w celu ustalenia terminu spłaty. Zdarza się również, że sprawa wymaga ode mnie pracy terenowej i bezpośredniego kontaktu z dłużnikiem, a czasami nawet skierowania do sądu pozwu. W takim przypadku nadzoruję postępowanie i monitoruję pracę sądu, a także występuję o nadanie tytułowi egzekucyjnemu klauzuli wykonalności.

Jednak odzyskiwanie długów Klientów to nie wszystko, czym się zajmuję. Specjalizuję się też w takich gałęziach prawa jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo spółek,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo IT,
  • prawo nieruchomości.
Z moich usług korzystają przedsiębiorcy oraz spółki prawa handlowego. Klientom mogę zaoferować doradztwo w wyborze odpowiedniej formy prawnej dla zakładanej przez nich działalności gospodarczej. Pomagam też przy tworzeniu umów i statutów spółek i zajmuję się rejestracją nowych firm. W razie potrzeby angażuję się również w sprawy dotyczące upadłości spółek i reprezentuję Klienta przed sądem.

Więcej szczegółowych informacji znajduje się na stronie internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Łukasz Brzozowski Kancelaria Radcy Prawnego

Łukasz Brzozowski Kancelaria Radcy Prawnego, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Łukasz Brzozowski Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.