Organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym i twórczym
Organizacja wydarzeń o charakterze kulturalnym i twórczym, Lucyna Labudda Atrybut, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861040802
REGON: 191359968
Dodatkowe kontakty:

502 700 114

Rok założenia:
1997

O firmie

Atrybut to firma z Gdańska. Specjalizuje się w organizacji eventów, a jej właścicielką jest Lucyna Labudda. Przedsiębiorstwo działa w branży od 2009 roku i cieszy się zaufaniem klientów. W 2018 roku firma zorganizowała niemal 600 imprez.

Oferta

Dobrą zabawę lubią dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Organizacja udanego eventu nie jest jednak prosta, dlatego najlepiej powierzyć ją firmie mającej ponad 10 letnie doświadczenie w branży, czyli firmie Atrybut. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dobranie takich atrakcji, które przypadną do gustu uczestnikom. Możliwe jest przygotowanie kameralnej imprezy dla małego grona osób, np. przedszkolaków, uczniów szkoły lub seniorów. Realizowane są też większe eventy, np. dla centrów handlowych. W każdym przypadku mogą Państwo być pewni, że impreza zostanie dopięta na ostatni guzik, a jej program nie pozwoli na nudę! Dbają o to doświadczeni animatorzy, cyrkowcy, iluzjoniści i inni specjaliści. Przedsiębiorstwo dysponuje też potrzebną scenografią, strojami i licznymi akcesoriami, np. do puszczania baniek mydlanych.

Atrybut organizuje m. in. wydarzenia artystyczne, edukacyjne i rozrywkowe w placówkach edukacyjnych oraz przygotowuje spektakle, które można wystawić w niemal każdym miejscu, np. bibliotece. Mogą być kameralne lub dostępne dla szerszego grona. W tym drugim przypadku są to najczęściej festyny na świeżym powietrzu.

Bogatą ofertę przygotowano ponadto dla centrów handlowych. Obejmuje ona:
  • spektakle teatralne
  • pokazy artystyczne
  • warsztaty edukacyjne
  • spotkania edukacyjne
  • imprezy okolicznościowe
Warsztaty edukacyjne to m. in. pokazy eksperymentów chemicznych.

Imprezy organizowane w centrach handlowych to urodziny galerii, a także zabawy z okazji świąt: Dnia Dziecka, Dnia Kobiet, Walentynek, Mikołajek, Andrzejek i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W czasie zabaw na gości czekają liczne atrakcje, takie jak pokazy baniek mydlanych, pokazy iluzjonistów i cyrkowców oraz

Więcej informacji dotyczących firmy Atrybut i jej oferty, a także dodatkowe zdjęcia dokumentujące zorganizowane eventy znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie zamówienia imprezy okolicznościowej najlepiej kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lucyna Labudda Atrybut

Lucyna Labudda Atrybut, Gdańsk

Opinie (4)

Opinie o firmie Lucyna Labudda Atrybut

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ula
Ula
5.0
07.09.2019
Chciałabym podziękować w imieniu seniorów za pokaz, który dała firma Atrybut w naszym domu opieki. Wszyscy się doskonale bawili!
Emil
Emil
5.0
22.08.2019
Warsztaty edukacyjne to świetny pomysł na popularyzowanie nauki. Mój syn brał w takich udział w szkole i był zachwycony. Organizowała je firma Atrybut.
Ewelina
Ewelina
5.0
23.07.2019
Pracuję w przedszkolu w którym ostatnio gościliśmy aktorów z firmy Atrybut. Spektakl bardzo się podobał dzieciom i myślę, że w tym roku jeszcze zaprosimy artystów do nas.
Marek
Marek
5.0
09.06.2019
Doskonale się bawiłem z dziećmi na evencie organizowanym przez Atrybut. Przygotowali zabawę z okazji Dnia Dziecka w galerii i dzieciaki były zachwycone. Szczególnie, że w konkursie z nagrodami udało im się wygrać zabawki.