Wycena i ocena stanu technicznego pojazdów
Wycena i ocena stanu technicznego pojazdów, Lubelskie Centrum Rzeczoznawców Motoryzacyjnych Sp. z o.o., Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462631432
REGON: 06103208200000
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

W 2011 roku założyliśmy nasze Lubelskie Centrum Rzeczoznawców Motoryzacyjnych. Siedzibę mamy w Lublinie. Zajmujemy się wyceną pojazdów oraz doradztwem w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Oferta

Wykonujemy usługi z zakresu opiniowania technicznego. Mamy uprawnienia z zakresu rzeczoznawstwa techniki motoryzacyjnej oraz ruchu drogowego. Działamy jako biegli sądowi Sądów Okręgowych w Lublinie i Zamościu w dziedzinie techniki motoryzacyjnej. Wykonujemy między innymi wyceny szkód oraz wartości rynkowej pojazdów, a także rekonstrukcje wypadków. Dzięki naszemu odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu oraz specjalistycznym technologiom wszystkie zadania realizujemy rzetelnie.

Nasza oferta obejmuje:
 • opinie techniczne pojazdów zabytkowych,
 • ocena stanu technicznego eksploatowanych pojazdów,
 • weryfikacja danych technicznych i identyfikacyjnych pojazdów,
 • weryfikacja stanu powłok lakierniczych pojazdów,
 • badanie przyczyn uszkodzeń mechanicznych pojazdów i maszyn.
Zajmujemy się kosztorysowaniem napraw samochodów osobowych oraz ciężarowych, a także motocykli. Na życzenie klienta dokonujemy też weryfikacji kosztorysów i rachunków za wykonany serwis pojazdów.

Działamy również w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapraszamy Państwa na konsultacje dotyczące dochodzenia roszczeń i odszkodowań z tytułu wypadków. Udzielamy też porad w temacie technologii napraw pojazdów. Ponadto zajmujemy się wstępną likwidacją szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń OC i AC.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dotyczące naszej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lubelskie Centrum Rzeczoznawców Motoryzacyjnych Sp. z o.o.

Lubelskie Centrum Rzeczoznawców Motoryzacyjnych Sp. z o.o., Lublin

Aktualności

 • wycena samochodów

  27.03.2024

  Istnieje wiele czynników, które wpływają na określenie wartości pojazdu. Wśród nich znajdują się marka i model, rok produkcji, aktualny stan techniczny oraz wyposażenie. Jeśli planujesz sprzedaż swojego samochodu, warto skorzystać z usług firmy zajmującej się wyceną, aby poznać jego wartość rynkową. Dzięki temu będziesz mógł ustalić uczciwą cenę i przyciągnąć potencjalnych nabywców.

  Więcej informacji
 • rekonstrukcja wypadków

  01.12.2023

  Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie rekonstrukcji wypadków drogowych. Nasz zespół ekspertów posiada bogate doświadczenie w tej dziedzinie, co pozwala nam dokładnie zidentyfikować przyczynę wypadku. Jesteśmy bardzo skrupulatni i potrafimy określić kluczowe czynniki, takie jak prędkość pojazdu, pozycja kierowcy oraz odległość między pojazdami. Możesz na nas polegać, jeśli chodzi o dostarczenie precyzyjnych i wiarygodnych informacji na temat wypadku.

  Więcej informacji
 • likwidacja szkód

  13.09.2023

  Nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów specjalizuje się w sprawnym usuwaniu szkód komunikacyjnych, obsługując zarówno ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), jak i autocasco (AC). Nasi specjaliści są wyposażeni w niezbędne narzędzia i wiedzę, które pozwalają im precyzyjnie oszacować wartość poniesionej szkody.

  Więcej informacji
 • odszkodowania powypadkowe

  29.06.2023

  Jeśli padłeś ofiarą wypadku drogowego, przysługuje Ci prawo do otrzymania odszkodowania za poniesione szkody. Jednakże, aby je otrzymać, musisz udowodnić, że wypadek faktycznie został spowodowany przez inną stronę. W tym celu warto zrobić zdjęcia miejsca zdarzenia i skontaktować się ze świadkami. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy porad dotyczących usuwania szkód komunikacyjnych.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Lubelskie Centrum Rzeczoznawców Motoryzacyjnych Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.