Udekoruj wnętrze obrazem z mchu
Udekoruj wnętrze obrazem z mchu, Lovelasy, Wałbrzych

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8862750772
REGON: 368127362
Rok założenia:
2017

O firmie

LoveLasy to sklep internetowy, który powstał z myślą o osobach ceniących rękodzieło. Specjalizujemy się w wykonywaniu obrazów z mchu Chrobotka. Nasze produkty zdobią ściany Klientów w domach, firmach i innych lokalach.

Oferta

Nasze dekoracje ścienne cieszą się coraz większą popularnością zarówno wśród Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Rękodzieło to nasza pasja, a w połączeniu z naturą pozwoliło nam stworzyć oryginalną dekorację. Nasze obrazy składają się z mchu Chrobotka oraz drewnianej ramy.

Mech Chrobotek to roślina, która nie wymaga dużej pielęgnacji. Rozwija się w 40% wilgotności powietrza, czyli takie w której również ludzie czują się najlepiej. Co jakiś czas warto go tylko spryskać mgiełką wody. Dodatkowo mech zbiera kurz, wchłania toksyny i oczyszcza powietrze, dzięki czemu jest idealny dla alergików.

Nasza firma opiera swą działalność na produkcji obrazów z mchu, oferujemy obrazy w różnych rozmiarach i kształtach. Obraz świetnie sprawdzi się zarówno w sypialni, jak i salonie czy łazience. Łatwa pielęgnacja, a właściwie jej brak sprawia, że obraz można również umieścić w takim miejscu jak biuro, sklep czy restauracja.

Pracownicy naszej firmy podejmują się również wykonania obrazu na indywidualne zamówienie o niestandardowej wielkości lub kształcie. Dodatkowo mogą Państwo zakupić u nas sam mech i własnoręcznie stworzyć obraz.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy LoveLasy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lovelasy

Lovelasy, Wałbrzych

Opinie (1)

Opinie o firmie Lovelasy

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
08.09.2019
Jestem bardzo zadowolona z dekoracji, którą kupiłam w tym sklepie. Obraz prezentuje się świetnie, powiesiłam go w sypialni.