Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222548391
KRS: 0000040079
Rok założenia:
1999

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia", zlokalizowana w miejscowości Łódź w województwie łódzkim, to punkt specjalizujący się w udzielaniu rzetelnej, kompleksowej i profesjonalnej pomocy w zakresie usług świadczonych przez pogotowie ratunkowe. W naszym zespole znaleźli zatrudnienie doświadczenie pracownicy medyczni, wykwalifikowani w zakresie udzielania pierwszej pomocy oraz opieki nad poszkodowanymi w trakcie transportu do szpitala.

Numer telefonu 509 142 185 służy do kontaktu z naszymi kompetentnymi pracownikami. W ten sposób można poinformować o zagrożeniu zdrowia lub życia ludzi. Telefonując, otrzymają Państwo konieczną pomoc wykwalifikowanych służb ratownictwa medycznego.

Siedziba "Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia" jest zlokalizowana na ulicy Maczka 36c w miejscowości Łódź. Aby skontaktować się z nami korespondencyjnie, należy posłużyć się kodem pocztowym: 94-328 Łódź. Numer Identyfikacji Podatkowej NIP, pod którym firma "Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5222548391.

Kontakt

Kontakt Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Filia