Miejsca noclegowe dla osób pracujących
Miejsca noclegowe dla osób pracujących, Lokum - Tenant Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472164421
REGON: 36523875300000
KRS: 0000628152
Rok założenia:
2016

O firmie

Lokum-Tenant to firma, która ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Zajmujemy się zakwaterowaniem pracowników współpracując z pracodawcami i agencjami pracy. Działamy od kilku lat, prężnie się rozwijając. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zapraszamy na stronę internetową.

Na dzień dzisiejszy proponujemy zakwaterowania w województwach śląskim, opolskim, łódzkim i małopolskim.

Oferta

Firma Lokum-Tenant to przede wszystkim świetna organizacja. Bazujemy na doskonałej współpracy z naszymi Klientami oraz zrozumieniu współczesnego, wyjątkowo dynamicznego rynku pracy. Obecnie mobilność jest jego kluczową cechą, a pracownicy wielu branż niejednokrotnie przenoszą się z miejsca na miejsce co związane jest z zapotrzebowaniem na zakwaterowanie.

Skutecznie współpracujemy z pracodawcami i agencjami pracy w celu zapewnienia bazy noclegowej dla pracowników. Na dzień dzisiejszy udostępniamy 2500 kwater, jednak ta liczba cały czas rośnie, gdyż prężny rozwój jest jedną z kluczowych strategii naszej firmy. Oferowane przez nas miejsca noclegowe to przede wszystkim:
 • hotele,
 • pensjonaty,
 • kwatery prywatne.
Bazujemy na technologii, pracując w oparciu o rozwiązania systemowe on-line usprawniające wzajemną komunikację. Dzięki temu możemy natychmiast zareagować na pojawiające się zgłoszenia i zapotrzebowanie, a także usprawnić nadzór oraz zapewnić kontrolę i bezpieczeństwo. Nasz Klient może też liczyć na szczegółowe raporty na temat zakwaterowanych.

Ludzie są dla nas najważniejsi. Dlatego właśnie tak istotna jest dla nas miła atmosfera i właściwa opieka nad zakwaterowanymi. Chcemy aby poczuli się, jak we własnym domu. W przypadku obcokrajowców pomagamy w aklimatyzacji oraz załatwiamy formalności. Zatrudnieni w naszej firmie doświadczeni pracownicy posługują się zarówno językiem angielskim, jak i rosyjskim, czy ukraińskim.

Wszystkie nasze lokale są ubezpieczone oraz posiadają aktualne i ważne przeglądy instalacji wentylacyjnej, kominowej i elektrycznej, jak też odgromowej i gazowej. Dbamy o zapewnienie odpowiedniego komfortu w lokalu. Zapewniamy minimalną powierzchnię dziesięciu metrów kwadratowych dla jednej osoby. Lokale posiadają pełen dostęp do kuchni, toalety, pralni i łazienki oraz możliwość korzystania z Internetu.

Proponujemy również usługi dodatkowe. W ich zakres wchodzi transport, wyżywienie, czy organizacja badań lekarskich, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Przy dużym i pewnym zamówieniu jesteśmy gotowi w krótkim czasie stworzyć miejsca w każdym z województw, w których działamy.

Cechuje nas odpowiedzialność, zaangażowanie i indywidualne traktowanie Klientów. W razie dalszych pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Komfortowe kwatery dla pracowników
Komfortowe kwatery dla pracowników
W ramach świadczonych usług specjalistyczne firmy mogą wynająć w pełni wyposażone i komfortowe kwatery pracownicze, które są nowoczesne i dobrze zlokalizowane.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lokum - Tenant Sp. z o.o.

Lokum - Tenant Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (3)

Opinie o firmie Lokum - Tenant Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Pokoje
5,0
Lokalizacja
5,0

Opinie użytkowników

Tomek
Tomek
5,0
20.01.2019
Firma zorientowana na klienta. Już kilka razy z nimi współpracowałem, zawsze wszystko na poziomie. Jestem zadowolony z ich oferty i na pewno będę jeszcze korzystał.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Pokoje
  5,0
 • Lokalizacja
  5,0
Grzesiek
Grzesiek
5,0
19.11.2018
Fachowo zorganizowane zakwaterowanie. Warto z nimi współpracować, zawsze można liczyć, że zapewnią noclegi dla pracowników. Polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Pokoje
  5,0
 • Lokalizacja
  5,0
Radek
Radek
5,0
29.09.2018
Bardzo udana współpraca od samego początku. Firma dobrze zorganizowana pod względem logistyki, na każdym etapie profesjonalna pomoc. Dostałem dobre lokum dla moich pracowników podczas prac budowlanych. Dzięki i polecam.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Pokoje
  5,0
 • Lokalizacja
  5,0