Sprzedaż akcesoriów wędkarskich
Sprzedaż akcesoriów wędkarskich, Liwi SC W. Lipiec - R. Florczak, Stara Gadka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282372519
REGON: 472390194
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba sklepu Liwi zlokalizowana jest w miejscowości Stara Gadka, na terenie województwa łódzkiego. Specjalizujemy się w sprzedaży akcesoriów wędkarskich. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2000 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów. Właścicielami firmy są Witold Lipiec oraz Robert Florczak.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Liwi jest produkcja oraz hurtowa sprzedaż żywych przynęt wędkarskich. Oferujemy również szeroki wybór akcesoriów wędkarskich. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości sprzętu, który pochodzi od znanych i renomowanych producentów. Jesteśmy idealnym miejscem dla pasjonatów wędkarstwa. W naszym asortymencie można znaleźć zarówno pokarmy akwarystyczne, jak i przynęty wędkarskie.

Oferujemy także profesjonalny sprzęt, a dokładnie noże, wędki, żyłki, opakowania czy nawet sprzęt do łowienia podlodowego. Ponadto w asortymencie firmy znajdują się kiwoki, świdry, zanętniki i wiele innych niezbędnych podczas wędkowania produktów.

Wyróżniamy się bogatą ofertą żywych i sztucznych przynęt, różnorodnością używanych opakowań, a także doborem najbardziej optymalnej oferty, która będzie dostosowana do indywidualnych wymagań lokalnych wędkarzy.

Gwarantujemy miłą obsługę i fachową pomoc.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu Liwi.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Liwi SC W. Lipiec - R. Florczak

Liwi SC W. Lipiec - R. Florczak, Stara Gadka

Opinie (2)

Opinie o firmie Liwi SC W. Lipiec - R. Florczak

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Leszek Starzyk
Leszek Starzyk
1.0
17.12.2017
Towar nie zgodny z zamówieniem ( brak 1 sztuki) Kontakt zerowy Uwaga !!!!!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.02.2013
Bardzo dobry sklep. Wyposażenie na wysokim poziomie. Zróżnicowane produkty cenowo i jakościowo. Każdy znajdzie coś dla siebie - ludzie znają się na rzeczy, widać że są zapaleńcami. Polecam z pełną odpowiedzialnością.