Wyremontujemy Twój lokal od podłogi po sufit!
Wyremontujemy Twój lokal od podłogi po sufit!, Lipski Jacek Perfekt, Mława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691486573
REGON: 130787083
Rok założenia:
2019

O firmie

Jacek Lipski jest właścicielem firmy Perfekt - wykończenia wnętrz. Nasza siedziba znajduje się w Mławie, w województwie mazowieckim. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi wykończeniowe domów, mieszkań i lokali użytkowych.

Oferta

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej firmy budowlanej, która zna się na perfekcyjnych remontach domów, to polecamy swoje usługi. Wyremontujemy każdy lokal użytkowy lub mieszkanie w domku jednorodzinnym i bloku. Możemy odświeżyć pomieszczenie, zajmując się malowaniem, tapetowaniem i położeniem glazury i terakoty. Gipsujemy, tynkujemy i wykonujemy zabudowy kartonowo-gipsowe.
Wykorzystujemy tynki gipsowe i cementowo wapienne.

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem łazienek i kuchni. Podłączamy wszystkie instalacje hydrauliczne i elektryczne. Montujemy wanny, prysznice, WC, umywalki i inne potrzebne urządzenia sanitarne. Oferujemy także montaż szafek łazienkowych.

Montujemy sufity podwieszane, które, są nowoczesnym rozwiązaniem w wielu domach. W suficie możemy zamontować wybrane oświetlenie, które sprawi, że salon lub inny pokój będzie wyglądać nowocześnie i stylowo.

Kładziemy panele podłogowe i stawiamy ścianki re-gipsowe.

Nasza działalność jest oparta na doświadczeniu i wiedzy, którą wykorzystujemy podczas prac wykończeniowych. Aktualnie działamy na terenie powiatu Mławskiego i okolic. Oferta naszej firmy jest skierowana głównie dla osób prywatnych. Zajmujemy się budową pod klucz, a także poprawianiem istniejących już instalacji lub konstrukcji, które zostały nieprawidłowo zamontowane. Doradzamy w wyborze materiałów i rozwiązań budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Perfekt z Mławy.

Zakres działalności

Artykuły

Adaptacja i remont poddasza na cele mieszkalne – podstawowe wskazówki.
Adaptacja i remont poddasza na cele mieszkalne – podstawowe wskazówki.
Kupując dom, bądź też budując go zdarza się, że nie przewidujemy w nim użytkowego poddasza. Zobacz, jak przeprowadzić bezproblemowo adaptację poddasza?

Wideo

Kontakt

Kontakt Lipski Jacek Perfekt

Lipski Jacek Perfekt, Mława

Opinie (3)

Opinie o firmie Lipski Jacek Perfekt

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian
Damian
5.0
30.11.2019
Położyli panele w całym mieszkaniu, szybko i porządnie, polecam firmę Perfekt.
Adrianna
Adrianna
5.0
06.09.2019
Firma zna się remontach, posiadają wszystkie potrzebne narzędzia. Wykonali dla mnie sufit podwieszany. Efekt końcowy jest powalający. Dodatkowo zamontowane oświetlenie w suficie zwiększa efekt nowoczesności w salonie.
Dominika
Dominika
5.0
03.07.2019
Firma Perfekt remontowała całe moje mieszkanie. Uważam, że prace wykonali wzorowo. Ściany i sufit zostały bardzo dokładnie i estetycznie pomalowane. Zero zabrudzeń po remoncie, polecam.