Wykończenia wnętrz pod klucz
Wykończenia wnętrz pod klucz, Wykończenia Wnętrz - Lokal Bud Group, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5273001679
Rok założenia:
2022

O firmie

Wykończenia Wnętrz - Lokal Bud Group już od 2022 roku świadczy usługi w branży budowlane usługi - wykończeniowe. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Warszawie.

Oferta

Prace wykończeniowe wykonujemy w stolicy i promieniu 20 km od Warszawy. W firmie Lokal Bud Group obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Jednak niezależnie od tego, kim jest klient, zawsze gwarantujemy profesjonalne podejście do powierzonych nam obowiązków. Zlecenia realizujemy sprawnie i kończymy je zgodnie z ustalonym terminem. Pracujemy ściśle według wytycznych, ponieważ wiemy, że to zadowolenie klienta jest w tym wszystkim najważniejsze.

Zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem domów i mieszkań. Remontujemy kuchnie, łazienki, salony i sypialnie. Wykańczamy także lokale usługowe.

Przedmiotem naszej działalności są:
  • wykończenia wnętrz pod klucz,
  • układanie glazury i terakoty,
  • malowanie ścian,
  • nakładanie gładzi,
  • tynkowanie,
  • wykonawstwo ścian działowych,
  • montaż sufitów podwieszanych.
Ponadto w firmie Lokal Bud Group możemy zaproponować montaż instalacji hydraulicznych. Oprócz tego wykonujemy także instalacje elektryczne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy wykończeniowej.

Zakres działalności

Artykuły

 Generalny remont domu lub mieszkania zleć fachowcom z Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko
Generalny remont domu lub mieszkania zleć fachowcom z Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko
Remont domu, mieszkania czy lokalu usługowego zleć fachowcom z Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko. Firma z Warszawy zapewnia rzetelną i terminową realizację.
Kompleksowe usługi wykończeniowe zapewnia Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko
Kompleksowe usługi wykończeniowe zapewnia Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko
Wykończenie i remont mieszkania na terenie Warszawy i okolic zleć fachowcom z Lokal Bud Group Oleksandr Dmytrenko. Dowiedz się więcej o ich bogatej ofercie!

Wideo

Kontakt

Kontakt Wykończenia Wnętrz - Lokal Bud Group

Wykończenia Wnętrz - Lokal Bud Group, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Wykończenia Wnętrz - Lokal Bud Group


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.