Nowoczesne centrum tłumaczeniowe
Nowoczesne centrum tłumaczeniowe, Lingua-It sp. z o.o., Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342753869
REGON: 241649053
KRS: 0000361700
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Lingua-It Sp. z o.o. to firma językowo-informatyczna, łącząca w sobie nowoczesność oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Działalność prowadzimy od 2010 roku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie z obu dziedzin, w których się specjalizujemy. Siedziba naszej spółki jest zlokalizowana w Katowicach.

Oferta

Zatrudniamy doświadczonych oraz wysoko wykwalifikowanych lektorów, którzy kompleksowo zajmują się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych oraz przysięgłych w formie ustnej, a także pisemnej. Oferujemy również możliwość udziału w językowych szkoleniach dla firm oraz językowych szkoleniach specjalistycznych.

Oprócz tego oferujemy:
  • językowe kursy intensywne,
  • kursy egzaminacyjne,
  • kursy maturalne i gimnazjalne,
  • kursy dla dorosłych.
Znajomość języków w dzisiejszym świecie jest niezmiernie ważna, w związku z czym warto zacząć się ich uczyć w każdym wieku. W ramach naszej działalności informatycznej mamy Państwu do zaoferowania nowoczesne i zaawansowane technologicznie systemy informatyczne. Zajmujemy również się hostingiem oraz tworzeniem stron internetowych.

Nasza oferta obejmuje także redakcję językową przekładów. Przygotowujemy tekst do publikacji, weryfikujemy jego poprawność i oddajemy do składu komputerowego.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wiele dodatkowych informacji dotyczących oferty.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Lingua-It.

Kontakt

Kontakt Lingua-It sp. z o.o.

Lingua-It sp. z o.o., Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Lingua-It sp. z o.o.