Szeroki asortyment wyrobów lnianych
Szeroki asortyment wyrobów lnianych, Linen Mouse Hanna Antczak, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5340011838
REGON: 12661867

O firmie

Przedsiębiorstwo Linen Mouse powstało w 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Pruszkowie, w województwie mazowieckim. Właścicielem jest Hanna Antczak.

Oferta

Zajmujemy się produkcją artykułów lnianych. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działamy na rynku od ponad dwóch dekad. Przez ten czas daliśmy się poznać jako solidna firma. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowane osoby. Są sumienni i pracowici. Odpowiedzialnie podchodzą do powierzanych zadań i wykonują je z należytą starannością. Charakteryzują się doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy pewni co do jakości naszych produktów.

Firma Linen Mouse posiada szeroką ofertę. Wykonujemy artykuły lniane różnego typu. Produkujemy lamówki i sznury. Zajmujemy się też wyrobem taśm oraz włóczek. Nasza oferta zawiera również buty, tkaniny i odzież. Ponadto, w asortymencie mamy ręcznie robioną biżuterię. Nasze artykuły są trwałe i estetyczne. Wyroby Linen Mouse są wykonywane metodą szycia patchwork.

Ponadto, wykonujemy
  • torby lniane
  • poszewki lniane
  • pościel lnianą
  • dodatki bawełniane
  • dodatki konopne
  • dodatki jutowe
Oprócz tego, nasza oferta zawiera produkty z drewna, jedwabiu i filcu. Serdecznie zapraszamy do zakupu artykułów firmy Linen Mouse.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Linen Mouse Hanna Antczak

Linen Mouse Hanna Antczak, Pruszków

Opinie (0)

Opinie o firmie Linen Mouse Hanna Antczak