przyjazna Internet - dostawcy, usługi, Limits Łukasz Naumowicz, Suwałki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8441842382
REGON: 200251109
Rok założenia:
2009

O firmie

Limits to lokalny dostawca internetu Suwałk, który od ponad 10 lat działa prężnie w Suwałkach i gminach takich jak Bakałarzewo, Filipów, Raczki oraz Przerośl. Osobą decyzyjną w firmie jest Łukasz Naumowicz.

Oferta

Limits to młody zespół informatyków, którzy zajmują się dystrybucją sieci bezprzewodowej. Posiada on doświadczenie w branży, a także nieustannie poszerza swoją wiedzę, by móc na bieżąco zwiększać szybkość sieci i ją modernizować. Współpracuje zarówno z klientami prywatnymi, jak i instytucjami oraz przedsiębiorstwami.Sieć jest zbudowana na urządzeniach, które są wyprodukowane przez uznanych producentów. Na każdym kroku jest monitorowana przez serwery, przez co wszelkie usterki i problemy z siecią są na bieżąco korygowane.

Firma dostarcza:
 • internet bezprzewodowy o prędkości 5 Mbit /1 Mbit,
 • internet bezprzewodowy o prędkości 10 Mbit / 2 Mbit,
 • internet bezprzewodowy o prędkości 15 Mbit / 4 Mbit,
 • internet bezprzewodowy o prędkości 20 Mbit / 5 Mbit.
Ponadto rozszerzeniem oferty jest telewizja przemysłowa. Pakiety internetowe oferowane przez Limits to dobra opcja dla osób ceniących szybki i niezawodny dostęp do Internetu. Pracownicy firmy dokonają kompleksowego montażu sieci bezprzewodowej w cenie pakietu. Dzięki zróżnicowanemu abonamentowi oraz atrakcyjnym cenom za usługi firma zapewniła sobie spore grono zadowolonych klientów.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.
Osoby zainteresowane zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Limits z Suwałk.

Kontakt

Kontakt Limits Łukasz Naumowicz

Limits Łukasz Naumowicz, Suwałki

Aktualności

 • dostawca internetu

  24.04.2024

  Jesteś przedsiębiorcą, który poszukuje niezawodnego połączenia internetowego, aby ułatwić prowadzenie działalności gospodarczej? Nie musisz szukać dalej niż nasze usługi! Specjalizujemy się w dostarczaniu stabilnego i nieprzerwanego połączenia, gwarantując, że możesz pracować bez żadnych przerw. Nasz zespół skonfiguruje bezprzewodowe połączenie internetowe dostosowane do wymagań Twojej firmy. Dołącz do nas już dziś i ciesz się bezproblemową pracą online!

  Więcej informacji
 • internet

  23.01.2024

  Internet stał się niezbędnym narzędziem dla ludzi na całym świecie, zapewniając dostęp do pracy, edukacji i rozrywki. Wybierając odpowiedni pakiet internetowy, można łatwo uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych treści. Istnieją jednak pewne ograniczenia dotyczące tego, co można osiągnąć online. Jeśli szukasz dostawcy internetu bezprzewodowego w Suwałkach, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • sieci bezprzewodowe

  31.10.2023

  Internet to źródło informacji, które rośnie z każdym dniem. Jest także miejscem rozrywki i nauki. Nic dziwnego, że tak wiele osób chce być z nim połączonych. Jednak liczba użytkowników może szybko przekroczyć możliwości sieci. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług firmy Limits z Suwałk. Specjalizujemy się w dystrybucji sieci bezprzewodowych. Oferujemy również doradztwo w zakresie ich doboru.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Limits Łukasz Naumowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.