przyjazna Dźwigi, dźwigowe urządzenia - konserwacja, naprawa, Liftex Zakład Elektromechaniki Dźwigowej, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5832083252
REGON: 190004068
Rok założenia:
1991

O firmie

Zakład elektromechaniki dźwigowej Liftex działa na rynku usług dźwigowych od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Firma specjalizuje się w konserwacjach i kompleksowych naprawach urządzeń dźwigowych. Dodatkowo zapewniamy nieodpłatne pomiary urządzeń dźwigowych, materiały eksploatacyjne oraz dojazd do Klienta.

Oferta

Zakład elektromechaniki dźwigowej proponuje usługi w zakresie konserwacji wszelkich urządzeń dźwigowych. Działamy na rynku od lat, posiadamy doświadczenie i wiedzę, dzięki którym zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów do Klienta docieramy szybko i od razu rozpoczynamy prace serwisowe, przywracając urządzenie do sprawności.

Wśród urządzeń, które naprawiamy, należy wymienić
  • windy osobowe,
  • windy osobowe hydrauliczne,
  • windy osobowe elektryczne,
  • windy towarowo-osobowe.
Przeprowadzamy remonty wind towarowych. Ponadto wykonujemy serwis platform dla osób niepełnosprawnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy w ramach konserwacji wind przeprowadzą comiesięczny przegląd i regulację dźwigu lub platformy zgodnie z przepisami, dokonają także dozoru technicznego. Sumiennie zajmą się na bieżąco usuwaniem usterek i uszkodzeń.

Ponadto zapewniamy pomiary elektryczne (gratis) oraz nieodpłatne przygotowanie dźwigu do corocznego badania kontrolnego przeprowadzonego przez UDT. Zajmujemy się również modernizacją starych kabin dźwigów licencyjnych ZUT Warszawa. W zakresie remontu oferujemy usunięcie starej powłoki i obłożenie ścian kabiny nowoczesnym laminatem, wymianę kasety sterowej na nowoczesną z przyciskami elektronicznymi oraz modnej i energooszczędnej lampy oświetleniowej. Efekty naszych prac mogą Państwo zobaczyć na stronie internetowej firmy.

Zapewniamy bezpłatny dojazd, aby usunąć usterkę.

Zapraszamy do skorzystania z usług elektromechaniki dźwigowej Liftex z Gdańska.

Wideo

Kontakt

Kontakt Liftex Zakład Elektromechaniki Dźwigowej

Liftex Zakład Elektromechaniki Dźwigowej, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Liftex Zakład Elektromechaniki Dźwigowej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
4.0
19.05.2022
Liftex to profesjonalny serwis wind. Naprawiali windę w naszym bloku. Szybko usunęli awarię i już wszystko działa prawidłowo. Ceny za usługi przystępne.