przyjazna Hutnictwo - wyroby, Lidmann Sp. z o.o., Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552001019
REGON: 812105791
KRS: 0000132287
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2002

O firmie

Hurtownię stali Lidmann prowadzimy w Szczecinie oraz w Lisim Ogonie niedaleko Bydgoszczy. Wyroby hutnicze sprzedajemy od 1996 roku!

Oferta

Oferujemy atestowaną stal dla różnych gałęzi przemysłu, w tym budownictwa okrętowego. W Lidmann mamy w każdym momencie pełne magazyny, by sprawnie realizować nawet największe zamówienia. Wśród wyrobów hutniczych, które sprzedajemy, są m.in. blachy zimnowalcowane, ocynkowane i gorącowalcowane. Grubość blach waha się pomiędzy 0,5 a 300 milimetrów. Wymiary i kształt ustalane są z zamawiającymi. Możemy na zlecenie przyciąć elementy ręcznie lub maszynami sterowanymi komputerowo. Do obróbki stali używamy palnika gazowego, lasera, plazmy i wody. Zapewniamy idealną powtarzalność i gładkie krawędzie.

W hurtowni mamy też pręty stalowe i kształtowniki. Dostarczamy:
  • ceowniki,
  • kątowniki,
  • dwuteowniki,
  • kątowniki,
  • profile,
  • kształtowniki łebkowe.
Kształtowniki, pręty i blachy możemy dostarczyć na dowolny adres w Polsce i poza granicami kraju. Korzystamy z transportu drogowego, kolejowego i rzecznego. Własnymi ciężarówkami odbieramy także większe partie złomu, który skupujemy. Płacimy zarówno za stal, jak i metale kolorowe.

Po dodatkowe informacje najlepiej do nas zadzwonić albo napisać e-maila. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Artykuły

Zalety cięcia blach plazmą stosowanego przez firmę Lidmann
Zalety cięcia blach plazmą stosowanego przez firmę Lidmann
Cięcie przy pomocy łuku plazmowego to doskonałe rozwiązanie w przypadku, kiedy chcemy kształtować metal. Ta technika ma wiele zalet - przeczytaj i poznaj je!
Sprzedaż, cięcie oraz transport blachy – firma Lidmann
Sprzedaż, cięcie oraz transport blachy – firma Lidmann
Stal występuje w wielu rodzajach i grubości, dlatego jest wykorzystywana w różnych gałęziach przemysłu. Sprawdź, kto wykonuje cięcia stali w dowolne kształty?

Wideo

Kontakt

Kontakt Lidmann Sp. z o.o.

Lidmann Sp. z o.o., Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Lidmann Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.