Oferujemy usługi prawne
Oferujemy usługi prawne, Lidia Szczęsna Kancelaria Radcy Prawnego, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5221786467
Branża:

O firmie

BSS Kancelaria Radcy Prawnego, założona w 2007 roku przez panią Lidię Szczęsną, jest podmiotem świadczącym kompleksowe usługi prawne dla klientów różnych branż. Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie.

Oferta

Nasza Kancelaria oferuje szeroki zakres usług prawnych, obejmujących różnorodne obszary prawa, aby sprostać potrzebom wszystkich klientów. W zakresie prawa pracy zapewniamy opracowywanie umów o pracę, udzielanie doradztwa w kwestiach związanych ze stosunkami pracowniczymi oraz reprezentację przed sądami pracy. W obszarze prawa cywilnego specjalizujemy się w sporządzaniu i analizie umów cywilnoprawnych, rozwiązywaniu sporów cywilnych oraz dochodzeniu odszkodowań z tytułu szkód osobowych i materialnych.

Jeśli chodzi o prawo gospodarcze, nasi prawnicy oferują wsparcie w zakładaniu i rejestracji spółek, udzielają doradztwa w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz zapewniają kompleksową obsługę prawna przedsiębiorstw. W obszarze prawa rodzinnego zapewniamy pomoc prawną w sprawach rozwodowych, sporządzamy umowy małżeńskie oraz reprezentujemy naszych klientów w sprawach dotyczących alimentów i opieki nad dziećmi.

Nasza kancelaria również specjalizuje się w prawie handlowym, oferując doradztwo w zakresie prawa handlowego, negocjacje i sporządzanie umów handlowych, a także rejestrację i likwidację firm. W obszarze prawa nieruchomości zapewniamy pomoc w transakcjach kupna, sprzedaży i dzierżawy nieruchomości, sporządzamy umowy najmu i dzierżawy oraz rozwiązujemy spory dotyczące nieruchomości.

Kancelaria Radcy Prawnego BSS Kancelaria to partner dla klientów, którzy poszukują kompleksowej obsługi prawnej. Więcej informacji udzielamy telefonicznie.

Artykuły

Prawo autorskie i jego ochrona - Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Szczęsna
Prawo autorskie i jego ochrona - Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Szczęsna
Ochrona praw autorskich odgrywa niezwykle ważną rolę, szczególnie w kontekście rosnącej liczby przypadków naruszenia praw. W czym pomoże radca prawny? Sprawdź!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lidia Szczęsna Kancelaria Radcy Prawnego

Lidia Szczęsna Kancelaria Radcy Prawnego, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Lidia Szczęsna Kancelaria Radcy Prawnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.