Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne, Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości, Szczytno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7450008011
REGON: 510510887
Rok założenia:
1991

O firmie

Firma Nieruchomości GPS jest zlokalizowana w Szczytnie, w powiecie szczycieńskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Działamy w branży geodezyjnej. Zajmujemy się geodezyjną obsługą nieruchomości i inwestycji. Na rynku istniejemy od prawie 30 lat. Właścicielem firmy jest Tomasz Lewandowski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Oferta


Firma Nieruchomości GPS zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług geodezyjnych. Zależy nam na satysfakcji naszych Klientów, dlatego działamy z dużą motywacją i dotrzymujemy terminów wykonania wszystkich prac. W skład naszych kompetencji wchodzi obsługa geodezyjno-prawna, w ramach której świadczymy Państwu usługi takie jak:
 • wznawianie znaków graficznych nieruchomości,
 • analiza stanu prawnego obiektów,
 • podziały działek,
 • aktualizacja ewidencji budynków oraz gruntów.
Ponadto zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę z zakresu kartografii. Zależy nam na satysfakcji osób powierzających nam zlecenia, dlatego pracujemy korzystając wyłącznie z przystosowanego i sprawdzonego sprzętu. Nasza kadra geodetów podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, wykonując powierzone zadania z pełnym zaangażowaniem.

Świadczymy również usługi związane z geodezyjnym wsparciem inwestycji. Nasza kadra pracownicza podejmuje się tyczenia obiektów, inwentaryzacji powykonawczej w zakresie działań geodezyjnych oraz wykonawstwa pomiarów sytuacyjno-wysokościowych, po czym tworzona jest dokumentacja opisująca wynik. Oprócz tego opracowujemy mapy w sposób analogowy oraz numeryczny.

Uzupełnieniem naszej oferty jest pośrednictwo przy kupnie i nabyciu nieruchomości.

Przygotowaliśmy dla Państwa konkurencyjne rozwiązania cenowe. Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Nieruchomości GPS.


Artykuły

Jak zabezpieczyć zakup nieruchomości?
Jak zabezpieczyć zakup nieruchomości?
Kupno nieruchomości powinno być maksymalnie zabezpieczone – jest to możliwe dzięki kompleksowej obsłudze geodezyjno-prawnej realizowanej przez fachowców.

Wideo

Kontakt

Kontakt Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości

Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości, Szczytno

Opinie (1)

Opinie o firmie Lewandowski Tomasz. Geodezja. Podziały nieruchomości

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5,0
31.01.2019
Serdecznie polecam współpracę z firmą Nieruchomości GPS! Terminowo wykonują powierzone im zlecenia. Niedawno zleciłam im podział mojej działki. To dość złożona procedura, jednak wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0