Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132386014
Rok założenia:
2013

O firmie

Usługi pogrzebowe, Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski, Warszawa Śmierć bliskiej osoby jest zawsze bardzo trudnym, jeśli nie najtrudniejszych z momentów w życiu. Dlatego też tak ważne jest okazanie wsparcia i delikatności osobom pogrążonym w żałobie. Zakład Pogrzebowy Lethe z Warszawy, którego właścicielem jest Paweł Zdzieborski, ma duże doświadczenie w realizacji usług pogrzebowych i profesjonalnej pomocy przy organizacji pochówku, gdy klienci przeżywają żałobę po utracie bliskich.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zakład jest obecny na rynku od 2013 roku. Od tego momentu nieustannie poszerza swoją działalność, by klientom pogrążonym w smutku po stracie najbliższych zapewnić nie tylko obsługę, ale również pomoc na wysokim poziomie i w wielu aspektach.

Co jest podstawowym przedmiotem działalności zakładu pogrzebowego Lethe?

Podstawowym przedmiotem działalności zakładu pogrzebowego Lethe jest organizacja ceremonii pogrzebowych. Rozumiejąc potrzeby i sytuację osób pogrążonych w żałobie z powodu śmierci bliskiej osoby zakład przygotował cały katalog usług, dzięki którym możliwe staje się godny pochówek osoby zmarłej. Obejmują one między innymi:
 • przewóz ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni,
 • pomoc i instrukcje w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze śmiercią i pochówkiem w urzędach,
 • pomoc w wyborze rodzaju pochówku - grób ziemny, kremacja,
 • pomoc w wyborze stroju dla zmarłego, trumny lub urny oraz innych elementów ceremonii pogrzebowej.
Organizowane przez zakład pogrzeby mogą być w całości finansowane z zasiłku pogrzebowego. W przypadku, gdy koszty ceremonii przekraczają kwotę zasiłku, klienci dopłacają jedynie różnicę. Gdy natomiast koszty są niższe, zakład wypłaca klientom dodatkowe środki. Istnieje również możliwość udzielenia kredytu na sfinansowanie kosztów pogrzebu. Szczegóły dostępne są bezpośrednio w zakładzie.

Zakład pogrzebowy Lethe organizuje kondukt żałobny z księdzem lub świeckim mistrzem ceremonii. Do dyspozycji klientów pozostają busy i mikrobusy przeznaczone do przewozu rodziny osoby zmarłej i żałobników. Po zakończeniu ceremonii pogrzebowej zakład może również zorganizować konsolację - poczęstunek.

Czy zakład prowadzi sprzedaż artykułów funeralnych?

W Lethe prowadzona jest sprzedaż artykułów funeralnych, w tym przede wszystkim trumien i urn. Na ofertę w tym zakresie składają się przede wszystkim:
 • trumny dębowe,
 • trumny dziecięce,
 • trumny kremacyjne,
 • trumny sosnowe,
 • trumny włoskie,
 • urny ceramiczne,
 • urny drewniane,
 • urny kamienne,
 • urny metalowe.
Dodatkowo prowadzona jest tutaj sprzedaż indywidualnie przygotowanych wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych, jak też innych wyrobów florystyki funeralnej.

Uzupełnienie oferty zakładu stanowi usługa transportu zwłok w ramach przewozów krajowych i międzynarodowych.

W przypadku śmierci osoby najbliższej Lethe zapewnia całodobowy kontakt telefoniczny.

Zakład organizuje również ceremonie pogrzebowe osób, których przyczyną zgonu było zakażenie COVID-19.

Artykuły

Co należy wiedzieć na temat transportu zwłok?
Co należy wiedzieć na temat transportu zwłok?
Ciało zmarłego musi zostać sprawnie przetransportowane z miejsca zgonu do odpowiedniej chłodni. Kliknij i dowiedz się więcej o transporcie zwłok. Zapraszamy.
Kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej
Kompleksowe usługi związane z organizacją uroczystości pogrzebowej
Decydując się na korzystanie z usług domu pogrzebowego, warto sprawdzić zakres świadczonych usług. Kliknij i dowiedz się więcej o usługach pogrzebowych.
Czym się wyróżnia profesjonalny zakład pogrzebowy?
Czym się wyróżnia profesjonalny zakład pogrzebowy?
Zastanawiasz się, gdzie znaleźć pomoc w trudnych chwilach? Jeśli musisz zorganizować pogrzeb w Warszawie, skontaktuj się z zakładem pogrzebowym Lethe.
Formalności związane z organizacją pogrzebu
Formalności związane z organizacją pogrzebu
Odejście bliskiej osoby jest niezwykle bolesne, jednak mimo cierpienia, warto zaangażować się w organizację pięknego ostatniego pożegnania i stypy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (17)

Opinie o firmie Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

model 2
model 2
5.0
03.05.2021
Nie było u nich żadnego problemu z załatwieniem kremacji. Przygotowali piękną, świecką uroczystość, godną pamięci osoby zmarłej.
Bogusia
Bogusia
5.0
18.04.2021
Mimo że mają pełne ręce roboty to i dla nas znaleźli czas i nam pomogli w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pochówkiem. Dziękujemy bardzo.
Andrzej
Andrzej
5.0
31.03.2021
Zakład pogrzebowy zapewnił naszemu dziadkowi godne pożegnanie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, szczególnie że panuje ta uciążliwa pandemia.
tereska
tereska
5.0
15.03.2021
Po prostu można na nich liczyć. Kiedy nie ma się głowy do załatwiania formalności pogrzebowych i człowiek chce się skupić na żałobie to własnie oni wtedy przychodzą z pomocą. Zdecydowanie polecam.
Luka
Luka
5.0
21.02.2021
Zakład pogrzebowy Lethe jest najlepszy w stolicy. Mają rozbudowaną ofertę i zajmują się sprawami pogrzebowymi kompleksowo. Muszę ich jeszcze pochwalić za przystępne ceny.
Emil
Emil
5.0
04.01.2020
Załatwili za mnie wszelkie formalności, polecam.
Ola
Ola
4.0
24.11.2019
Mój mąż zginął w wypadku samochodowym, ciało było w złym stanie, dlatego postanowiłam, aby go skremować. Wiele mnie to kosztowało, jednak nie żałuję. Zakład Lethe wszystkim się zajął. Polecam.
Basia
Basia
5.0
08.09.2019
Przewóz ciała ze szpitala bardzo profesjonalny, ciało było traktowane z wielkim szacunkiem. Polecam ich usługi.
Jakub
Jakub
5.0
11.07.2019
Pracownik zakładu Lethe bardzo pomógł mi w tej trudnej chwili oferując pomoc w organizacji ceremonii, a także stypy. Polecam serdecznie.
Mariusz
Mariusz
5.0
10.05.2019
Wysokiej jakości trumny, estetycznie wykonane, kompleksowa obsługa oraz pomoc. Jestem wdzięczny za usługi. Polecam.
Daria
Daria
5.0
02.03.2019
Pomogli mi w wyborze trumny dla mojego synka, który chorował. Profesjonalna i pełna empatii obsługa. Polecam.
Sebastian
Sebastian
5.0
21.01.2019
Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, służą fachowym doradztwem i pomagają w załatwianiu wszelkich formalności. Warto skorzystać z ich usług, w razie potrzeby.
Pamela
Pamela
5.0
23.11.2018
Zakład zorganizował przewóz żałobników na stypę, ponieważ pogrzeb odbywał się kilka kilometrów od miasta w którym mieszkałam z mężem. Profesjonalna firma, polecam.
Kazik
Kazik
5.0
03.09.2018
Kompleksowo zajęli się wszystkim, za co jestem wdzięczna. Zorganizowali zarówno pochówek, jak i stypę. Polecam wszystkim ich usługi.
Matylda
Matylda
5.0
12.07.2018
Moja mama miała życzenie, aby być skremowaną. Skonsultowałam się z zakładem Lethe. Wszystko mi wyjaśnili, zaproponowali pomoc w załatwianiu wszystkich dokumentów. Dysponują szerokim wyborem urn. Polecam ich usługi.
Marzanna
Marzanna
5.0
31.05.2018
Można liczyć na ich pomoc o każdej porze dnia i nocy. Moja babcia zmarła w domu opieki. Odebrali jej ciało w nocy, następnie zajęli się wszelkimi formalnościami i organizacją pochówku. Byłam zrozpaczona, dlatego załatwili wszystko za mnie. Polecam, to profesjonaliści.
Ewelina
Ewelina
5.0
30.03.2018
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy, który pomógł mi sprowadzić zwłoki męża z zagranicy. Kompletnie nie miałam do tego głowy, a oni we wszystkim mi pomogli. Potem zorganizowali także ceremonię pogrzebową i stypę. Kompleksowo, profesjonalnie, rzetelnie. Jestem wdzięczna za pomoc w tych trudnych chwilach. Serdecznie polecam.