Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1132386014
Rok założenia:
2013

O firmie

Usługi pogrzebowe, Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski, Warszawa Śmierć bliskiej osoby jest zawsze bardzo trudnym, jeśli nie najtrudniejszych z momentów w życiu. Dlatego też tak ważne jest okazanie wsparcia i delikatności osobom pogrążonym w żałobie. Zakład Pogrzebowy Lethe z Warszawy, którego właścicielem jest Paweł Zdzieborski, ma duże doświadczenie w realizacji usług pogrzebowych i profesjonalnej pomocy przy organizacji pochówku, gdy klienci przeżywają żałobę po utracie bliskich.

Oferta

Zakład jest obecny na rynku od 2013 roku. Od tego momentu nieustannie poszerza swoją działalność, by klientom pogrążonym w smutku po stracie najbliższych zapewnić nie tylko obsługę, ale również pomoc na wysokim poziomie i w wielu aspektach.

Co jest podstawowym przedmiotem działalności zakładu pogrzebowego Lethe?

Podstawowym przedmiotem działalności zakładu pogrzebowego Lethe jest organizacja ceremonii pogrzebowych. Rozumiejąc potrzeby i sytuację osób pogrążonych w żałobie z powodu śmierci bliskiej osoby zakład przygotował cały katalog usług, dzięki którym możliwe staje się godny pochówek osoby zmarłej. Obejmują one między innymi:
 • przewóz ciała osoby zmarłej z miejsca zgonu do zakładowej chłodni,
 • pomoc i instrukcje w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze śmiercią i pochówkiem w urzędach,
 • pomoc w wyborze rodzaju pochówku - grób ziemny, kremacja,
 • pomoc w wyborze stroju dla zmarłego, trumny lub urny oraz innych elementów ceremonii pogrzebowej.
Organizowane przez zakład pogrzeby mogą być w całości finansowane z zasiłku pogrzebowego. W przypadku, gdy koszty ceremonii przekraczają kwotę zasiłku, klienci dopłacają jedynie różnicę. Gdy natomiast koszty są niższe, zakład wypłaca klientom dodatkowe środki. Istnieje również możliwość udzielenia kredytu na sfinansowanie kosztów pogrzebu. Szczegóły dostępne są bezpośrednio w zakładzie.

Zakład pogrzebowy Lethe organizuje kondukt żałobny z księdzem lub świeckim mistrzem ceremonii. Do dyspozycji klientów pozostają busy i mikrobusy przeznaczone do przewozu rodziny osoby zmarłej i żałobników. Po zakończeniu ceremonii pogrzebowej zakład może również zorganizować konsolację - poczęstunek.

Czy zakład prowadzi sprzedaż artykułów funeralnych?

W Lethe prowadzona jest sprzedaż artykułów funeralnych, w tym przede wszystkim trumien i urn. Na ofertę w tym zakresie składają się przede wszystkim:
 • trumny dębowe,
 • trumny dziecięce,
 • trumny kremacyjne,
 • trumny sosnowe,
 • trumny włoskie,
 • urny ceramiczne,
 • urny drewniane,
 • urny kamienne,
 • urny metalowe.
Dodatkowo prowadzona jest tutaj sprzedaż indywidualnie przygotowanych wieńców, wiązanek i bukietów pogrzebowych, jak też innych wyrobów florystyki funeralnej.

Uzupełnienie oferty zakładu stanowi usługa transportu zwłok w ramach przewozów krajowych i międzynarodowych.

W przypadku śmierci osoby najbliższej Lethe zapewnia całodobowy kontakt telefoniczny.

Zakład organizuje również ceremonie pogrzebowe osób, których przyczyną zgonu było zakażenie COVID-19.

Artykuły

Ostatnia droga – wsparcie zakładu pogrzebowego
Ostatnia droga – wsparcie zakładu pogrzebowego
Kompleksowe usługi pogrzebowe świadczone przez profesjonalny zakład pomagają przebrnąć przez przykrą okoliczność, jaką jest pochówek najbliższej osoby.
Lethe Usługi pogrzebowe: kremacja zwłok – co należy o niej wiedzieć?
Lethe Usługi pogrzebowe: kremacja zwłok – co należy o niej wiedzieć?
Decydując się na kremację zwłok jako formę pochówku, warto zasięgnąć o niej najważniejszych informacji, których udzielić może renomowany zakład pogrzebowy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (49)

Opinie o firmie Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Alfie
Alfie
5.0
11.02.2024
Dzięki nim zorganizowaliśmy pogrzeb, który był hołdem dla naszego zmarłego, bez zbędnych kłopotów.
Marta
Marta
5.0
23.01.2024
Zakład Pogrzebowy Lethe to ludzie z sercem na dłoni. Nie tylko zorganizowali wszystko sprawnie, ale również sprawili, że poczuliśmy się z nimi komfortowo.
Ada
Ada
5.0
08.12.2023
Okazali się być niezastąpionym "przewodnikiem" przez cały proces organizacji pogrzebu. Ich podejście było tak naturalne i pomocne, że czuliśmy się bardzo komfortowo.
Klientka
Klientka
4.0
09.11.2023
Zakład Pogrzebowy Lethe wyraźnie wyróżnia się swoją troską o klientów. Ich zrozumienie naszych emocji i potrzeb uczyniło organizację pogrzebu znacznie mniej trudną.
Adriana
Adriana
5.0
14.10.2023
Jesteśmy wdzięczni Zakładowi Pogrzebowemu Lethe za organizację wyjątkowej ceremonii. Ich elastyczność pozwoliły nam uczcić naszego zmarłego bliskiego na naszych warunkach.
Ala
Ala
5.0
16.09.2023
Zakład Pogrzebowy Lethe w Warszawie jest niezawodnym przewodnikiem przez trudny czas żałoby. Ich empatyczny personel stoi u boku swoich klientów, dbając o wszystkie szczegóły, co pozwala skupić się na żalu i wspomnieniach.
Zośka
Zośka
5.0
28.07.2023
To jest profesjonalny partner w trudnym czasie. Zapewniają wsparcie i zrozumienie. Ich troskliwość i wysoka jakość usług pomagają przejść przez trudny okres.
Katarzyna W
Katarzyna W
5.0
27.06.2023
Pracownicy zawsze staną na wysokości zadania! Okazują wsparcie, ogrom pomocy i zawsze zorganizują piękną oprawę pogrzebu.
Adam
Adam
5.0
20.11.2022
Profesjonalizm, serdeczność, duża wiedza - Lethe to najlepszy wybór bo pracownicy tutaj są w pełni oddani swojej pracy i są empatyczni.
Kamil
Kamil
5.0
26.10.2022
Usługi w Lethe są realizowane na najwyższym poziomie. Muszę przyznać że z tak profesjonalną obsługą klienta dawno się nie spotkałem. Wszystkie formalności załatwione na tip top.
Janusz
Janusz
4.0
29.08.2022
Co jak co, ale nie mają konkurencji w stolicy. Po prostu tutaj jest świetna obsługa klienta, a do tego ceny rozsądne. Nie żerują na tragedii drugiego człowieka!
Anna
Anna
4.0
25.07.2022
W Lethe pomogą i doradzą. Pomogli nam z doborem odpowiedniej trumny dla zmarłego, a także wzięli na swoje barki wszelkie sprawy organizacyjne z pogrzebem. Czułam, że mogę im zaufać w tej kwestii i się nie pomyliłam.
Daria
Daria
5.0
27.06.2022
Ludzie z Lethe przygotowali piękny i profesjonalny pogrzeb. Zajęli się także organizacją konsolacji, która była w eleganckim miejscu. Mogę polecić zakład pogrzebowy Lethe.
Moniaaaa
Moniaaaa
5.0
17.05.2022
Jestem pod wrażeniem ich doskonałej organizacji oraz empatii jaką zachowują w stosunku do klientów. Klienci zmagający się ze śmiercią bliskiej osoby pewnie potrafią dać w kości momentami, dlatego tym bardziej doceniam ich profesjonalizm.
Robur
Robur
5.0
04.05.2022
Trafiliśmy na zakład pogrzebowy, który w pełni rozumie naszą sytuację.
Andrzej
Andrzej
5.0
10.04.2022
Zakład świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, mają różne pakiety do wyboru a przy tym mają konkurencyjne ceny. Podoba mi się to że nie wykorzystują tego w jakiej sytuacji znalazł się ich klient, tylko realnie chcą pomóc.
Pawek
Pawek
5.0
11.03.2022
najlepszy zakład pogrzebowy w stolicy. Mają normalne ceny i nie zdzierają z klienta w tym trudnym czasie. Wręcz przeciwnie, starają się pomóc.
Chińczyk
Chińczyk
5.0
09.03.2022
Dziękujemy za okazaną życzliwość w tak trudnym dla nas momencie.
Marlena
Marlena
5.0
21.02.2022
To jest firma z doświadczeniem więc można się po nich spodziewać najlepszej obsługi.
Iza
Iza
4.0
31.01.2022
Profesjonalizm widać u nich na każdym kroku, w tym w kontaktach z klientami.
Adam
Adam
5.0
24.01.2022
Bardzo sobie chwalę ich podejście do klienta. Ja nie wiedziałem od czego w ogóle zacząć sprawy pogrzebowe. Całe szczęście trafiłem do Lethe i oni mnie poprowadzili.
Maria
Maria
4.0
26.12.2021
Pracownicy z Lethe to osoby z ogromną dozą empatii i zrozumienia. Ta branża i tematyka nie są łatwe, a oni potrafią choć trochę podnieść na duchu i pomóc w formalnościach związanych z pogrzebem.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
20.11.2021
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Przygotowali dla mnie piękny, duży wieniec, ze świeżych kwiatów i był do odbioru na drugi dzień.
Bernadeta
Bernadeta
5.0
17.11.2021
Pogrzeb przebiegł bardzo sprawnie, ale i z odpowiednim szacunkiem do zmarłego.
Adam
Adam
5.0
19.10.2021
Mają spory wybór urn i jak trzeba to też mogą zamówić jakąś. Ceny mają przystępne. Można też liczyć na doradztwo w sprawach pogrzebowych.
Adam
Adam
5.0
10.09.2021
Wiedzą jak zorganizować ceremonię pogrzebową pełną szacunku, zadumy i dostojności. Dobrze że zdecydowaliśmy się na Lethe jeśli chodzi o sprawy związane z pogrzebem. Lethe to synonim profesjonalizmu.
Jenny3
Jenny3
5.0
07.09.2021
Oprawa ceremonii pogrzebowej godna osoby zmarłej.
Kamila
Kamila
5.0
22.08.2021
Nie wykorzystują ludzkiej tragedii. Empatycznie podchodzą do swoich klientów oraz zleceń. Pracownicy są naprawdę kompetentni.
sylwia90
sylwia90
5.0
18.07.2021
Okazali się bardzo pomocni po śmierci naszego dziadka. Pierwszy raz musiałam zorganizować pogrzeb i formalności z tym związane i cieszę się że trafiłam na nich. Bo w Lethe pomogli mi na kazdym etapie spraw związanych z pogrzebem.
Hania
Hania
5.0
02.07.2021
Obsługa pogrzebowa na bardzo wysokim poziomie. Możemy ich polecić.
aleks
aleks
5.0
14.06.2021
z całą rodziną bardzo dziękujemy za pomoc przy organizacji pogrzebu. My nie mieliśmy do tego głowy a z waszą pomocą wszystko się udało bezproblemowo.
Rozik
Rozik
5.0
18.05.2021
W imieniu całej rodziny chciałbym podziękować zakładowi pogrzebowemu Lethe za pomoc w organizacji pogrzebu. Kontakt i obsługa klienta była profesjonalna i dzięki temu udało się wszystko sprawnie załatwić. A dodatkowo mają na miejscu konkurencyjne ceny i nie zdzierają z klienta.
model 2
model 2
5.0
03.05.2021
Nie było u nich żadnego problemu z załatwieniem kremacji. Przygotowali piękną, świecką uroczystość, godną pamięci osoby zmarłej.
Bogusia
Bogusia
5.0
18.04.2021
Mimo że mają pełne ręce roboty to i dla nas znaleźli czas i nam pomogli w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pochówkiem. Dziękujemy bardzo.
Andrzej
Andrzej
5.0
31.03.2021
Zakład pogrzebowy zapewnił naszemu dziadkowi godne pożegnanie. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, szczególnie że panuje ta uciążliwa pandemia.
tereska
tereska
5.0
15.03.2021
Po prostu można na nich liczyć. Kiedy nie ma się głowy do załatwiania formalności pogrzebowych i człowiek chce się skupić na żałobie to własnie oni wtedy przychodzą z pomocą. Zdecydowanie polecam.
Luka
Luka
5.0
21.02.2021
Zakład pogrzebowy Lethe jest najlepszy w stolicy. Mają rozbudowaną ofertę i zajmują się sprawami pogrzebowymi kompleksowo. Muszę ich jeszcze pochwalić za przystępne ceny.
Emil
Emil
5.0
04.01.2020
Załatwili za mnie wszelkie formalności, polecam.
Ola
Ola
4.0
24.11.2019
Mój mąż zginął w wypadku samochodowym, ciało było w złym stanie, dlatego postanowiłam, aby go skremować. Wiele mnie to kosztowało, jednak nie żałuję. Zakład Lethe wszystkim się zajął. Polecam.
Basia
Basia
5.0
08.09.2019
Przewóz ciała ze szpitala bardzo profesjonalny, ciało było traktowane z wielkim szacunkiem. Polecam ich usługi.
Jakub
Jakub
5.0
11.07.2019
Pracownik zakładu Lethe bardzo pomógł mi w tej trudnej chwili oferując pomoc w organizacji ceremonii, a także stypy. Polecam serdecznie.
Mariusz
Mariusz
5.0
10.05.2019
Wysokiej jakości trumny, estetycznie wykonane, kompleksowa obsługa oraz pomoc. Jestem wdzięczny za usługi. Polecam.
Daria
Daria
5.0
02.03.2019
Pomogli mi w wyborze trumny dla mojego synka, który chorował. Profesjonalna i pełna empatii obsługa. Polecam.
Sebastian
Sebastian
5.0
21.01.2019
Do każdego Klienta podchodzą indywidualnie, służą fachowym doradztwem i pomagają w załatwianiu wszelkich formalności. Warto skorzystać z ich usług, w razie potrzeby.
Pamela
Pamela
5.0
23.11.2018
Zakład zorganizował przewóz żałobników na stypę, ponieważ pogrzeb odbywał się kilka kilometrów od miasta w którym mieszkałam z mężem. Profesjonalna firma, polecam.
Kazik
Kazik
5.0
03.09.2018
Kompleksowo zajęli się wszystkim, za co jestem wdzięczna. Zorganizowali zarówno pochówek, jak i stypę. Polecam wszystkim ich usługi.
Matylda
Matylda
5.0
12.07.2018
Moja mama miała życzenie, aby być skremowaną. Skonsultowałam się z zakładem Lethe. Wszystko mi wyjaśnili, zaproponowali pomoc w załatwianiu wszystkich dokumentów. Dysponują szerokim wyborem urn. Polecam ich usługi.
Marzanna
Marzanna
5.0
31.05.2018
Można liczyć na ich pomoc o każdej porze dnia i nocy. Moja babcia zmarła w domu opieki. Odebrali jej ciało w nocy, następnie zajęli się wszelkimi formalnościami i organizacją pochówku. Byłam zrozpaczona, dlatego załatwili wszystko za mnie. Polecam, to profesjonaliści.
Ewelina
Ewelina
5.0
30.03.2018
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy, który pomógł mi sprowadzić zwłoki męża z zagranicy. Kompletnie nie miałam do tego głowy, a oni we wszystkim mi pomogli. Potem zorganizowali także ceremonię pogrzebową i stypę. Kompleksowo, profesjonalnie, rzetelnie. Jestem wdzięczna za pomoc w tych trudnych chwilach. Serdecznie polecam.
Zobacz więcej (39)