przyjazna Biura podróży, Leotour Wejherowo Regina Baranowska-Rzepa, Wejherowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881230983
REGON: 220325453
Dodatkowe kontakty:

509 366 937

Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

W biurze podróży Leotour Wejherowo od 2007 roku zajmujemy się organizacja i sprzedażą imprez turystycznych. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi touroperatorami i stale poszerzamy swoją ofertę o nowe ciekawe kierunki.

Oferta

Każdy klient, który do nas przychodzi, poszukuje ciekawego miejsca do odwiedzenia, w którym miło spędzi czas oraz odpocznie od pracy i obowiązków. Wiemy, że istotny wpływ na jakość postrzegania wyjazd ma standard hotelu, lokalizacja i wiele innych czynników, dlatego nasze oferty opierają się wyłącznie na sprawdzonych miejscach. Mamy coś dla osób, którzy poszukują spokoju, oraz tych, który lubią aktywnie spędzać czas.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  • wycieczki autokarem,
  • wycieczki samolotem,
  • rejsy,
  • obozy,
  • kolonie,
  • wycieczki krajowe,
  • wycieczki zagraniczne,
  • bilety na loty czarterowe.
Mamy ogromny wybór hotelu zlokalizowanych w krajach Europejskich takich jak Bułgaria, Włochy, Czechy, Francja, Chorwacja i wiele innych. Są to kierunki o pięknej pogodzie już od maja aż do października. Dla osób, którzy poszukują bardziej egzotycznych destynacji również mamy spory wybór - od Egipt, przez Emiraty Arabskie, aż po Kubę czy Indie. Dzięki sporej rozbieżności cenowej jesteśmy pewni, ze każdy znajdzie nas coś dla siebie.

Nasze aktualne oferty dostępne są na stronie internetowej biura oraz w siedzibie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura podróży Leotour Wejherowo!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Leotour Wejherowo Regina Baranowska-Rzepa

Leotour Wejherowo Regina Baranowska-Rzepa, Wejherowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Leotour Wejherowo Regina Baranowska-Rzepa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.