Badania, diagnostyka i leczenie
Badania, diagnostyka i leczenie, Lekarska Spółdzielnia Pracy. Przychodnia, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5860102487
REGON: 000408623
KRS: 0000114423
Rok założenia:
1995

O firmie

Lekarska Spółdzielnia Pracy ma swoją siedzibę w Gdyni i stanowi placówkę świadczącą usługi medyczne w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Działalność prowadzona jest w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu lekarskiego oraz zaplecze diagnostyczne umożliwiające realizację badań i konsultacji w jednym miejscu.

Oferta

Placówka obsługuje pacjentów dorosłych, zapewniając dostęp do konsultacji specjalistycznych oraz procedur diagnostycznych. W ramach działalności realizowana jest medycyna pracy, obejmująca wydawanie orzeczeń lekarskich, również z udziałem lekarza okulisty, często w ciągu jednego dnia.

Realizowane są też konsultacje u lekarzy z wielu dziedzinach medycyny, w tym specjalizujących się w:
  • kardiologii,
  • chorobach wewnętrznych,
  • ginekologii,
  • endokrynologii,
  • gastroenterologii,
  • dermatologii,
  • diabetologii,
  • ortopedii,
  • traumatologii.
Spółdzielnia wykonuje też zabiegi chirurgiczne, w tym wszycie esperalu, a także biopsje cienkoigłowe realizowane w wyznaczonych dniach tygodnia.

Istotną częścią oferty jest diagnostyka obrazowa, obejmująca badania USG oraz RTG, w tym procedury specjalistyczne, takie jak elastografia oraz badanie AUS wykonywane przez odbytnicę.

Placówka prowadzi również pełen zakres badań endoskopowych w gastroenterologii, obejmujących gastroskopię oraz kolonoskopię.

Lekarska Spółdzielnia Pracy funkcjonuje od 2016 roku, kontynuując działalność o znacznie dłuższej tradycji, sięgającej 65 lat, i obsługuje znaczną liczbę pacjentów każdego dnia.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Lekarska Spółdzielnia Pracy. Przychodnia

Lekarska Spółdzielnia Pracy. Przychodnia, Gdynia

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

3.9
130 opinii
Opinie w Google

3.9/5

130 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Gabriela Górzyńska
Gabriela Górzyńska
Opinia z Google
5.0
03.06.2026
Profesjonalnie, sprawnie,polecam!
Włodzimierz M
Włodzimierz M
Opinia z Google
4.0
02.06.2026
Przyjęcie na czas porada lekarska na wysokim poziomie
Paulina
Paulina
Opinia z Google
5.0
02.06.2026
USG jamy brzusznej. Bardzo skrupulatny lekarz. Dokładnie przeprowadził badanie i dał wskazówki co robić dalej.
Ava
Ava
Opinia z Google
5.0
27.05.2026
Очереди небыло, обошел 3кабинета за 15минут. (ну или мне просто повезло) 😁
Adam Szczygiel
Adam Szczygiel
Opinia z Google
5.0
27.05.2026
Krótkie terminy na wizyty. Przystępne ceny. Miła obsługa.
Harri Zaikov
Harri Zaikov
Opinia z Google
5.0
21.05.2026
Przechodziłem badanie USG w tej klinice w ramach morskiej komisji lekarskiej i jestem bardzo zadowolony. Miła obsługa w recepcji, a także profesjonalni i życzliwi lekarze. Dużym plusem jest również to, że w systemie przechowywane są wyniki badań z poprzednich lat, dzięki czemu można łatwo porównać rezultaty badań. Zdecydowanie polecam tę klinikę!
Rafał Maszota
Rafał Maszota
Opinia z Google
5.0
19.05.2026
Polecam
Maszka Maszka
Maszka Maszka
Opinia z Google
5.0
19.05.2026
Dzień dobry Spółdzielnia 😊 Dziękuję za wspaniałą atmosferę, jaką zastałam u Was.Panie w rejestracji cudownie miłe, lekarze specjaliści z wielką przyjemnością udzielali mi odpowiedzi na każde zadane pytanie.Polecam wrócę tu na 100%
Patrycja Gorodeczna
Patrycja Gorodeczna
Opinia z Google
5.0
19.05.2026
Szybko wykonany rtg, przemiłe Panie. Polecam.
Joanna Wasążnik
Joanna Wasążnik
Opinia z Google
5.0
15.05.2026
Jan Chroscicki
Jan Chroscicki
Opinia z Google
5.0
08.05.2026
Marek Romanowski
Marek Romanowski
Opinia z Google
5.0
07.05.2026
Bożena Steinka
Bożena Steinka
Opinia z Google
5.0
06.05.2026
Lekarz przyjął mnie przed czasem, jak zawsze profesjonalnie podszedł do spawy. Wizyta przebiegł a w miłej atmosferze
Paweł Przyłucki
Paweł Przyłucki
Opinia z Google
5.0
06.05.2026
Wizyta u Ortopedy w tej przychodni była wyjątkowo profesjonalna i komfortowa dla mnie jako Pacjenta. lekarz wykazał się ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem. Na szczególne uznanie zasługują również Panie rejestratorki, które z życzliwością, cierpliwością i pełnym profesjonalizmem zadbały o sprawną organizację wizyty. Polecam!
Magdalena Ulenberg
Magdalena Ulenberg
Opinia z Google
5.0
05.05.2026
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u laryngologa (dr J. Płończaka). Mimo wielu wizyt u lekarzy tej specjalizacji nigdy nie byłam tak dokładnie przebadana. Pan doktor jest bardzo miły, cierpliwy i wszystko dokładnie wyjaśnia. Znalazł odpowiedź na moje problemy zdrowotne. Dziękuję i polecam.
Stefan
Stefan
Opinia z Google
5.0
05.05.2026
Jest tam miła obsługa i świetny fachowiec, który mnie przyjął, dał świetne wskazówki i leki, które pomagają.
Adrianna Musialik
Adrianna Musialik
Opinia z Google
5.0
05.05.2026
Dorota Przylucka
Dorota Przylucka
Opinia z Google
5.0
05.05.2026
Super obsługa i profesjonalizm w każdym badaniu. Zawsze korzystam z ich usług od kilku lat. Dr Maciejski super. Polecam
Malgorzata Jantowska
Malgorzata Jantowska
Opinia z Google
5.0
04.05.2026
Badanie USG zostało wykonane bardzo dokładnie i profesjonalnie. Lekarz szczegółowo omówił każdy etap, a opis był jasny i zrozumiały. Czułam się zaopiekowana i spokojna podczas całej wizyty.
Daniel Ewertowski
Daniel Ewertowski
Opinia z Google
5.0
01.05.2026
Krzysztof Kirkor
Krzysztof Kirkor
Opinia z Google
5.0
30.04.2026
Znakomity lekarz, profesjonalista
irena cieślik
irena cieślik
Opinia z Google
5.0
29.04.2026
Wizyta wypełniona wnikliwą informacją ,poradą i zaleconą farmakoterapią. Przyjazny i ciepły klimat rozmowy.Polecam.
Iza Naczk
Iza Naczk
Opinia z Google
5.0
29.04.2026
Badanie USG przeprowadzone profesjonalnie. Opis b.dokładny. Polecam.
Magdalena Hinc
Magdalena Hinc
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
anna cejman
anna cejman
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Beata Antoniewicz
Beata Antoniewicz
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Руслана Сочка
Руслана Сочка
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Alicja Brutkiewicz
Alicja Brutkiewicz
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Wizyta rewelacyjna!!!! Pan doktor szalenie uprzejmy i bardzo dokładny!!!!😃 Polecam wszystkim,więcej takich lekarzy!😀
tomasz Mueller
tomasz Mueller
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Bardzo miły i profesjonalny personel. Bardzo polecam.
Hanna Kaczmarek
Hanna Kaczmarek
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
Dr Sławomir Maciejski to profesjonalista o miłym i życzliwym podejściu do pacjenta.
Marta Hildebrandt
Marta Hildebrandt
Opinia z Google
5.0
28.04.2026
fastt11
fastt11
Opinia z Google
5.0
25.04.2026
Poszedłem naprawić kolano, trochę kosztowało, ale kolano naprawione jak nowe. Fachowe leczenie, jestem bardzo zadowolony.
Pawel W
Pawel W
Opinia z Google
5.0
19.04.2026
Dobrzy specjaliści szczególnie proktolog
Maks
Maks
Opinia z Google
5.0
12.04.2026
Wizyta przebiegła bardzo dobrze, wspaniali lekarze.
Natalia Wójcik
Natalia Wójcik
Opinia z Google
5.0
02.04.2026
Byłam ostatnio na badaniu, już od samego wejścia zostałam powitana przez pomocne recepcjonistki, które wytłumaczyły mi wszystko co potrzebowałam wiedzieć ze spokojem i cierpliwością, a także wskazały dokładnie salę gdzie miał przyjąć mnie lekarz, a samo badanie poszło szybko i sprawnie, bardzo polecam☺️
Tomasz Wendt
Tomasz Wendt
Opinia z Google
5.0
29.03.2026
Barbara Przygodzka
Barbara Przygodzka
Opinia z Google
5.0
19.03.2026
Po wielu wcześniejszych wizytach u różnych specjalistów dopiero tutaj spotkałam się z tak dokładnym i profesjonalnym podejściem. Badanie zostało wykonane bardzo skrupulatnie, z dużą uwagą i zaangażowaniem. Od dłuższego czasu zmagałam się z silnymi krwotokami z nosa, które w końcu ustąpiły po wizycie u tego laryngologa – ogromna ulga i wdzięczność. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również pani Natalia z recepcji – niezwykle pomocna, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Już od wejścia człowiek czuje się zaopiekowany. Zdecydowanie polecam to miejsce!
Aleksandra Murawska
Aleksandra Murawska
Opinia z Google
5.0
19.03.2026
Wizyta w spółdzielni lekarskiej bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła 😊 Przemiła atmosfera już od wejścia – panie na recepcji są naprawdę serdeczne, pomocne i uśmiechnięte. Szczególne podziękowania dla Pani Natalii ❤️ Jej uśmiech i podejście do pacjenta potrafią od razu poprawić humor i sprawić, że człowiek czuje się zaopiekowany. Takie osoby to prawdziwy skarb – dziękuję za miłą obsługę! 🌷
Patrycja Lieske
Patrycja Lieske
Opinia z Google
5.0
05.03.2026
Dorota Suchińska
Dorota Suchińska
Opinia z Google
5.0
05.03.2026
Wiesiek Graban
Wiesiek Graban
Opinia z Google
5.0
05.03.2026
Robson
Robson
Opinia z Google
1.0
04.03.2026
Pogorszyło sie i to bardzo. Rtg robiony na 30min przed zamknięciem, w recepcji Pani mowi, ze płytka bedzie od razu ...zapłacone i po zrobieniu dowiaduje sie ze jutro. Po 24h odbiór i okazuje sie ze jeszcze chwile trzrba poczekać na opis. To juz nie jest miejsce, gdzie człowiek placi i ma niemalże od ręki.
Malgorzata Kijanka
Malgorzata Kijanka
Opinia z Google
1.0
27.02.2026
Niestety jestem rozczarowana wizytą. Wykonałam prywatnie badanie USG tarczycy oraz USG Doppler kończyny dolnej za kwotę 500 zł. Całość badania trwała około 12 minut, co znacząco odbiega od czasu trwania podobnych badań wykonywanych przeze mnie regularnie w innych placówkach. Badanie zostało przeprowadzone bardzo szybko, a po jego zakończeniu otrzymałam jedynie opis, bez jakiejkolwiek dokumentacji obrazowej USG, którą zawsze wcześniej dostawałam i która stanowi istotny element dokumentacji medycznej. W związku z powyższym mam poważne wątpliwości co do dokładności przeprowadzonego badania oraz standardu świadczonej usługi w stosunku do jej ceny.
Pastel Witch
Pastel Witch
Opinia z Google
5.0
19.02.2026
Bardzo porządna przychodnia! Panie na recepcji zawsze pomocne i bardzo miłe. Duży wybór lekarzy i co najważniejsze to nie ma dużych kolejek!! Polecam
Piotr Debowski
Piotr Debowski
Opinia z Google
5.0
19.02.2026
aniart100
aniart100
Opinia z Google
4.0
19.02.2026
Szybka realizacja badan
Katarzyna Debowska
Katarzyna Debowska
Opinia z Google
5.0
19.02.2026
Szybko wykonalam RTG. Polecam Kiedyś korzystalam z pomocy ortopedy i tdz nie mialam zastrzeżeń
Maksym Dvoretskyi
Maksym Dvoretskyi
Opinia z Google
3.0
19.12.2025
Katarzyna Staniszewska
Katarzyna Staniszewska
Opinia z Google
1.0
04.12.2025
Nie polecam, wizyta u dermatologa trwała całe trzy minuty, w trakcie których weszła Pani z rejestracji w sprawie źle wystawionej recepty. Pan doktor nawet nie pokwapił się żeby zebrać wywiad, nie mówić już o tym, żeby przyjrzeć się problemowi, a jako zalecenia kazał smarować balsamem. Każdy chciałby zarabiać takie pieniądze w tak krótkim czasie i to bez wkładania w to jakiegokolwiek wysiłku!
Kika
Kika
Opinia z Google
1.0
03.12.2025
Nie polecam. Nastawieni są na wyciągnięcie jak największej kasy natomiast pomoc acjentowi nie jest priorytetem. NIE POLECAM. Jak na jakość usług zbyt drogo!!!
Tomek Waloszewski
Tomek Waloszewski
Opinia z Google
5.0
27.11.2025
Szybko sprawnie, krew pobrana bez bólu i zbędnego kłucia po kontach. Terminy na wizytę lekarską można umówić w dogodnym terminie lekarz przyjmuje o ustalonym czasie i się nie spóźnia
Olha Shnaider
Olha Shnaider
Opinia z Google
1.0
20.10.2025
Rejestracja czynna do 19:00. Brak możliwości się dodzwonić po 18:00.
Małgorzata ZNYK
Małgorzata ZNYK
Opinia z Google
2.0
25.09.2025
Pani w rejestracji była bardzo nieuprzejma.
jan wierzbicki
jan wierzbicki
Opinia z Google
5.0
03.09.2025
Szybka usługa medyczna,oczywiście płatna
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Kowalczyk
Opinia z Google
5.0
31.08.2025
Robiłem tam badania. Szybko i sprawnie. Polecam!
Krystyna Stubińska
Krystyna Stubińska
Opinia z Google
4.0
05.08.2025
Korzystam głównie z rtg.
pavel kachkaev
pavel kachkaev
Opinia z Google
5.0
28.07.2025
Julia Kmiecik
Julia Kmiecik
Opinia z Google
1.0
09.06.2025
Przestrzegam wszystkie KOBIETY W CIĄŻY przed dermatologiem panem doktorem. Będąc w zagrożonej ciąży (poinformowałam o tym pana doktora) zapisał mi lek z fluorouracilum, które jest bardzo niebezpieczne dla płodu i doprowadza do bardzo poważnych wad takich jak: wady mózgowia i czaszki, rozczep podniebienia i wargi, deformacja kończyn i inne. Nie zostałam poinformowana o tym, dopiero po zakupie leku dowiedziałam się o tym z ulotki i konsultując to z innym dermatologiem, który kategorycznie zabronił używać tego leku na receptę. Wizyta trwała z wywiadem 2 minuty. Nigdy więcej tam nie przyjdę.
Gosia
Gosia
Opinia z Google
5.0
06.06.2025
Dr Baranowski wykonał mi nakłucie pod USG, trafna diagnoza, kompetentny lekarz. Polecam.
Jurand Grabowski
Jurand Grabowski
Opinia z Google
3.0
23.02.2025
Izabella Grynsztajn
Izabella Grynsztajn
Opinia z Google
5.0
28.06.2024
Adrian Jaroniec
Adrian Jaroniec
Opinia z Google
5.0
30.05.2024
Przyznaję że jestem zadowolony z usług. Panie w rejestracji są chyba najmilszymi z jakimi się spotkałem, wszelkie badania zrobione z łatwością i wręcz błyskawicznie, nie napotkałem się na żadne problemy.
Иван Гумянов
Иван Гумянов
Opinia z Google
5.0
01.05.2024
Быстрое обслуживание!
Salma J.
Salma J.
Opinia z Google
5.0
25.04.2024
Od lat korzystam z usług zdrowotnych w tej spółdzielni. Zawsze w rejestracji panie odbierają telefony i są uprzejme. Na żywo podobnie - miło i kulturalnie. Lekarze oraz badania na bardzo dobrym, profesjonalnym poziomie, a ceny przynajmniej konkurencyjne w stosunku do innych prywatnych przychodni. Polecam
NewGosth2k
NewGosth2k
Opinia z Google
1.0
10.04.2024
Nie miły personel. Ciężka konwersacja i ciężkie prowadzenie rozmowy
Beata Forster
Beata Forster
Opinia z Google
1.0
15.03.2024
Panie na pierwszym piętrze były jakieś nieprzytomne, potrzebowały 20 min. żeby znaleźć wyniki badań labolatoryjnych, mając dowód osobisty i pesel. W tym czasie nie było ludzi, ani stresu, a one z uporem maniaka szukały pod inną literą!
Sophie Richert
Sophie Richert
Opinia z Google
5.0
10.03.2024
Pan doktor Cezary Tobiasz zawsze trafia w 100.Logiczne myślenie i indywidualne podejście.Byłam u pana doktora z różnych poważniejszych powodów(nie tylko zwykle przeziębienie).Serdecznie polecam. Доктор Цезарі Тобіаш завжди влучає в 100.Логічне мислення та індивідуальний підхід.Я ходила до лікаря з різних більш важких причин (не тільки звичайна простуда).Я дуже рекомендую.
Tadeusz
Tadeusz
Opinia z Google
1.0
27.02.2024
Pan dermatolog na 2 wizycie spytał jakie leki biorę (nie zapisał) na pytanie czy widzi poprawę stwierdził że nie może pamiętać wszystkich pacjentów. Kazał przyjść za 2 tygodnie, a na pytanie jak długo będzie trwała terapia odpowiedział: "rok". Gdy wyraziłem zdziwienie stwierdził, że też musi coś z tego mieć.
Artur Kuzior
Artur Kuzior
Opinia z Google
3.0
08.02.2024
Sama placówka ok, nie mam większych zastrzeżen, Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne, korzystałem wiele razy z usług lekarzy tam pracujących generalnie nigdy nie miałem zastrzeżeń. Natomiast zdecydowanie odradzam konsultacji i badania USG w wykanoniu ortopedy pana Michała Baranowskiego. Badanie USG stawu łokciowego bez badania dynamicznego, no bo po co, nie. Na moje pytanie: Co mi pomoże na ból odpowiedział, że Cyjanek...hue hue hue, taki żarcik zawodowy gratis po zapłacie 200 pln....aha no i na mój problem zaproponował na ,,odwal się pan już ode mnie i idź do domu'' łykanie przez 7 dni ibupromu albo innego leku przeciwzapalnego. Generalnie olewanie pacjenta po całości. Dodam jeszcze, że wg tego pana z łokciem było wszystko w porządku a przynajmniej nie był on w stanie wykryć schorzenia i wywołanego nim stau zapalnego i obrzęku. Tak więc albo sprzęcik jest słaby albo pan M. nie potrafi czytać obrazów z aparatu USG. Generalnie zmarnowany czas, zmarnowane kilka stówek i niepotrzebne późniejsze nerwy po opryskliwych tekstach.
Aleksandra Żurawska
Aleksandra Żurawska
Opinia z Google
2.0
01.02.2024
Lekarz medycyny pracy bardzo nieprzyjemny i opryskliwy. Zero wywiadu i pytań o stan zdrowia. Jedyne co zrobił to Podpisał papierek (chociaż i tak z wielką łaską i wysiłkiem, po podpisaniu rzucił długopisem). Toalety dla pacjentów zamknięte. Jedynymi plusami były bardzo miłe panie w recepcji oraz szybki termin.
Tomasz Kasprzyk
Tomasz Kasprzyk
Opinia z Google
5.0
28.01.2024
Andrzej Biedrawa
Andrzej Biedrawa
Opinia z Google
5.0
25.11.2023
Ninja YouTube Jankowski
Ninja YouTube Jankowski
Opinia z Google
5.0
11.10.2023
Barbara L-J
Barbara L-J
Opinia z Google
1.0
19.09.2023
Bardzo niemiła i niegrzeczna Pani techniczka w pracowni rtg.
Anita 75
Anita 75
Opinia z Google
5.0
06.09.2023
Dziś byłam z nastoletnim synem u laryngologa. Mega miły Pan Doktor przyjmuje w gabinecie 21 . Wszystko wyjaśnił i wytłumaczył. Przemiły człowiek Bardzo dziękujemy. Na pewno tam wrócimy gdy zajdzie taka potrzeba czyli przed wakacjami. Pani w recepcji przez telefon i na żywo super miła również dziękujemy.Serdecznie polecam.
Izabela Kowalczyk
Izabela Kowalczyk
Opinia z Google
1.0
28.08.2023
18:57 zamknięte???
Jacek Smolko
Jacek Smolko
Opinia z Google
5.0
16.08.2023
Znga
Znga
Opinia z Google
5.0
10.08.2023
Szybko i sprawnie. Panie z recepcji załatwiły wizytę w medycynie pracy 10 min przed nią samą, gdy w okolicznych placówkach najbliższy termin był dopiero 6 dni później. Polecam
a a
a a
Opinia z Google
5.0
06.08.2023
Byłem na badaniach płatnych. Wszystko bardzo szybko i profesjonalnie. Personel miły i pomocny. Czyste łazienki, brak kolejek.
Kasia Muszka
Kasia Muszka
Opinia z Google
5.0
03.08.2023
Przemiłe panie na recepcji szybką i super pomóc bardzo dziękuję!
Patryk Koncewicz
Patryk Koncewicz
Opinia z Google
4.0
01.08.2023
Przyzwoity Ośrodek zdrowia gdzie można skorzystać z wielu specjalistów
karol Ppikutko
karol Ppikutko
Opinia z Google
4.0
23.06.2023
Drogo ale bez kolejek
Michał Górzyński
Michał Górzyński
Opinia z Google
1.0
25.05.2023
Moja narzeczona była dziś u lekarza medycyny pracy i lekarz nawet jej nie zbadał nie sprawdził badań robionych dzień wcześniej oraz traktował prace jako karę i nawet nie wypełnił jej książeczki sanitarnej. Stary dziad
Ola Kola
Ola Kola
Opinia z Google
1.0
19.04.2023
Pani odbierająca telefony bardzo nie uprzejma. Po odwołaniu wizyty z przyczyn nie zależnych ode mnie i chęci umówienia się na inny termin usłyszałam, aby zadzwonić jak już się zdecyduję kiedy mam zamiar przyjść a nie odwoływać wizyty. Nie polecam
Aleksander Janusz Dadela
Aleksander Janusz Dadela
Opinia z Google
5.0
01.04.2023
👍
Kasia C
Kasia C
Opinia z Google
1.0
16.02.2023
Pan doktor wykonujący USG jamy brzusznej ewidentnie jest w pracy za karę. Odpowiedź na pytanie zatroskanego pacjenta do jakiego lekarza udać się w celu dalszej diagnozy również od niechcenia ,odpowiada wzruszajac ramionami. Wygląda na to że opłata za badanie pokrywa kawki z panią asystujacą przy badaniu . Nie polecam . Omijać szerokim łukiem!
M M
M M
Opinia z Google
4.0
08.02.2023
To miejsce gdzie odpłatnie można zrobić większość badań i uzyskać pomoc na bardzo dobrym poziomie. Oczywiście to wszystko zależy od poszczególnych lekarzy ale całokształt obsługi w tej placówce od rejestracji po wizyty jak najbardziej pozytywne. Polecam
Kristin
Kristin
Opinia z Google
1.0
07.02.2023
Tragiczna obsługa na recepcji. Brunetka w okularach z tatuażami na prawym przedramieniu niekulturalna i opryskliwa. Bardzo niegrzecznie odnosi się do pacjentów, strofuje ich, prycha na nich gdy np. nie może znaleźć karty. Obarcza winą za to pacjenta. Jest to placówka prywatna, w której płacimy spore pieniądze za wizytę. Reprezentowanie firmy przez tę niekompetentną osobę to totalna żenada. Odradzam.
Krzysztof Borowiec
Krzysztof Borowiec
Opinia z Google
4.0
30.12.2022
krystyna cwidak
krystyna cwidak
Opinia z Google
4.0
02.07.2022
Agnieszka Stolz
Agnieszka Stolz
Opinia z Google
5.0
31.03.2022
Wizyty nie takie drogie a dobrzy specjaliści, którzy wszystko po kolei tłumaczą. Panie w rejestracji zawsze miłe i pomocne. Dobry punkt w środku miasta. Blisko do autobusu. Dobre terminy. Minusem bywa kolejka do ortopedy xd niekiedy za długa. 😁
Laura Skowron
Laura Skowron
Opinia z Google
5.0
04.02.2022
Pan Tobiasz Cezary to super specjalista, miły, konkretny, profesjonalny, bardzo polecam :)
Bartosz Błażkiewicz
Bartosz Błażkiewicz
Opinia z Google
5.0
18.12.2021
👍👍👍polecam
Karol Dybiec
Karol Dybiec
Opinia z Google
1.0
28.10.2021
Jednym słowem. Tragedia
Area Design (Area360pl - 3D Artysta)
Area Design (Area360pl - 3D Artysta)
Opinia z Google
5.0
24.10.2021
marsalla
marsalla
Opinia z Google
1.0
30.07.2021
Ortopeda - nie polecam 😞
Andrzej Smoliński
Andrzej Smoliński
Opinia z Google
1.0
22.03.2021
Ortopeda masakra skasował tylko kasę.Dwa zmiażdżone palce nawet nie zobaczył. Poprosiłem o zmianie opatrunku to powiedział że nie ma takiej potrzeby. Następnego dnia pojechałem do szpitala pierwsze co zrobili to obejrzeli moje palce zmienili opatrunek (powiedzieli mi że zmieniać codziennie) dostałem antybiotyk i specjalne tabletki przeciwbólowe. A prywatnie tylko wydałem pieniądze. NIE POLECAM
pamela
pamela
Opinia z Google
5.0
27.11.2020
Marcin Żakowski
Marcin Żakowski
Opinia z Google
1.0
30.10.2020
Żona zarejestrowała 30.10.2020 dziecko do ortopedy na ten sam dzień. Dwukrotnie zwróciła uwagę rejestratorce, że dziecko ma 8 lat. Wizyta była pilna, bo dziecko miało złamaną ręką, ale po zagipsowaniu kilka dni wcześniej, ręka nadal mocno bolała. Po przyjeździe na wizytę okazało się, że lekarz dziecka nie przyjmie, bo nie leczy dzieci. SKANDAL
Daria K
Daria K
Opinia z Google
5.0
22.10.2020
Kinga Q
Kinga Q
Opinia z Google
5.0
22.10.2020
Bardzo profesjonalna i miła obsługa, na rejestracji przemiłe Panie 🙂 Kadra pielęgniarska i lekarze to prawdziwi profesjonaliści
P W
P W
Opinia z Google
1.0
24.08.2020
Jerzy Kac
Jerzy Kac
Opinia z Google
5.0
17.07.2020
Profesjonalna i miła obsługa
Maria Jozefina Musidlowska
Maria Jozefina Musidlowska
Opinia z Google
5.0
28.06.2020
Iwona Sztokfisz
Iwona Sztokfisz
Opinia z Google
5.0
13.03.2020
👍 Dzięki
Oskar Krause
Oskar Krause
Opinia z Google
1.0
10.03.2020
To jest tragedia można dzwonić do usranej śmierci i nikt nie odbiera stałem i patrzałem jak dzwoni tel a panie niech dzwoni tak wywnioskowałem z podejścia do sprawy płaci się pieniądze i to nie małe a telefon ciężko odebrać masakra
Bożena C
Bożena C
Opinia z Google
1.0
11.02.2020
Nie odbierają w ogóle telefonu!!!!
Karolina K
Karolina K
Opinia z Google
4.0
09.01.2020
Damian Cyman
Damian Cyman
Opinia z Google
5.0
18.10.2019
Peter Peter
Peter Peter
Opinia z Google
1.0
20.09.2019
Tragedia. Nigdy więcej
Elżbieta Wiśniewska
Elżbieta Wiśniewska
Opinia z Google
4.0
27.03.2019
Od dawna do niej nie chodzę, ale mam bardzo przykre wspomnienia, które miały miejsce pięć lat temu :-( Znajoma mi osoba prosiła o wizytę lekarską, czuła się bardzo źle, miała problemy z koncentracją i mową i usłyszała, że nie ma w Przychodni neurologa i pojechała sama jeszcze samochodem do pobliskiej Przychodni.., później karetka zabrała ją do Szpitala z udarem. Myślę, że to było zwykłe niezrozumienie osoby pracującej w rejestracji a osobą.., która potrzebowała pomocy. Wiem, że Lekarska Spółdzielnia Pracy ma nadal dobrą opinię i korzysta z niej dużo mieszkańców.
Beata M.
Beata M.
Opinia z Google
4.0
12.03.2019
Ogólnie jestem zadowolona z usług .szkoda tylko że nie mają specjalistów dziecięcych typu kardiolog.pulmonolog itp. w całej Gdyni są praktycznie niedostępni
Damian Szczygłowski
Damian Szczygłowski
Opinia z Google
1.0
10.03.2019
Klara Kowalska
Klara Kowalska
Opinia z Google
1.0
13.02.2019
Absolutnie odradzam badań USG w tej placówce. Zrobiłam USG tarczycy po sugestii lekarza, który robił mi wcześniej usg piersi (w innej placówce) i "zahaczył o tarczycę" gdzie stwierdził, że mam ją zbyt małą i na dodatek mam guzka. Lekarz, który zrobił mi USG tarczycy stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie mam żadnego guzka. Po 7 dniach zrobiłam USG w innej placówce, które wykazało guzka 7mm i tarczycę mniejszą o połowę niż w badaniu przeprowadzonym w Lekarskiej Spółdzielni Pracy. Jakby tego było mało to 2 miesiące wcześniej mój mąż robił kontrolne badanie jamy brzusznej po wycięciu pęcherzyka żółciowego. Na wyniku ma informację: "pęcherzyk żółciowy cienkościenny, bez złogów." Przyjęliśmy to jako pomyłkę, ale wygląda na to, że nie jest to odosobniony przypadek. Po prostu lekarze mają chyba gotowe szablony wyników. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwym obrazem.
Justyna Wróblewska
Justyna Wróblewska
Opinia z Google
3.0
31.01.2019
M G
M G
Opinia z Google
1.0
17.01.2019
Żaden z telefonów nie odbiera, zarówno w ciągu dnia, jak i pod wieczór. Kpina z pacjenta.
Barbara Kobus
Barbara Kobus
Opinia z Google
5.0
06.01.2019
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej placówki. Obsługa miła i profesjonalna. Lekarze poświęcają duzo czasu pacjentowi. Dziękujemy za ich poświęcenie i trud oraz troske o zdrowie nas, pacjentów! Z poważaniem B. Kobus.
Dorota DRS
Dorota DRS
Opinia z Google
5.0
16.10.2018
Toudi GDPL
Toudi GDPL
Opinia z Google
1.0
18.09.2018
Ludzie nie leczcie tam !!! dzis lekarz laryngolog niejaki pan Miroslaw Ka... stwierdzil ze silne przeziebienie mam brac coldrex a zwolnienia z pracy mi nie da bo na to sie nie daje....chamskie odzywki ze mam sie zglosic do ojca dyrektora z Torunia i to wszystko za 120zl pozdrawiam
Krzysztof Janicki - Kris Carp Fishing
Krzysztof Janicki - Kris Carp Fishing
Opinia z Google
1.0
13.09.2018
Dramat, ortopeda odmówił wizyty i stwierdził, że z synem musimy radzić sobie sami i dziś nas nie przyjmie, mimo, że zapłaciliśmy za wizytę.
Natalia Nastazja
Natalia Nastazja
Opinia z Google
5.0
12.07.2018
Marcin Chruściński
Marcin Chruściński
Opinia z Google
4.0
21.03.2018
Trzeba czasem długo czekać na wizytę do lekarza,miejmy nadzieję że kiedyś będzie inaczej.
Jolanta Kuchnowska
Jolanta Kuchnowska
Opinia z Google
5.0
08.03.2018
Katarzyna Kempińska
Katarzyna Kempińska
Opinia z Google
4.0
28.02.2018
Dużo lekarzy specjalistów ,Rtg,badania laboratoryjne. Wszystko czego potrzebujesz. Uważam że to miejsce jest dla każdego. Minus daję za toalety, które są na ostatnim piętrze pod kluczem na parterze.
Jakub Lee
Jakub Lee
Opinia z Google
4.0
22.12.2017
badania, lekarze wszystko na 5 gwiazdek ... poza jednym, dodzwonie się graniczy z cudem. Prędzej dodzwonić się można do Królowej Elżbiety w UK .
Karola
Karola
Opinia z Google
5.0
30.10.2017
Bardzo duży wybór lekarzy, badania zawsze na czas. Miła rzeczowa obsługa na miejscu i telefonicznie. Polecam.
Szymon Wantuła
Szymon Wantuła
Opinia z Google
5.0
17.08.2017
Obsługa profesjonalna i z uśmiechem - poza panią na portierni.
iguxs
iguxs
Opinia z Google
1.0
04.07.2017
Pani w rejestracji mega niesympatyczna, co rzutuje na pierwszą opinię 🙄
piotr k
piotr k
Opinia z Google
1.0
22.09.2016
W badaniu krwi nie podano konkretnej wartosci tylko <200 gdzie wartosc referencyjna wynosi 0-200, w drugim badanie zamiast wartsci ilosciowej podano jakosciowa, kpina, nie polecam!!
Monika R
Monika R
Opinia z Google
4.0
30.08.2016
Zobacz więcej (110)