Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, Legis Finanse sp. z o.o., Dąbrówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7773291285
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Legis Finanse znajduje się w Dąbrówce, niedaleko Poznania. Kancelaria zajmuje się przede wszystkim usługami rachunkowymi. Firma posiada także drugie biuro, które mieści się w Plewiskach.

Oferta

Jeśli szukają Państwo pomocy w prowadzeniu działalności gospodarczej, to najlepszym wyborem jest skorzystanie z oferty biura Legis Finanse. Kancelaria skupiająca doświadczonych księgowych zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych danych w tajemnicy. Usługi księgowe polegają na doradztwie i pomocy w zakładaniu działalności gospodarczej i doradztwie podatkowym. Biuro oferuje również pełną księgowość, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ewidencjonowanie ryczałtu. Ponadto klienci mogą zlecić księgowym sprawy kadrowo-płacowe i reprezentowanie swojej firmy w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Mogą oni także w imieniu klienta brać udział w kontrolach US, ZUS i PIP.

Legis Finanse proponuje również usługi związane z Unią Europejską. Można do nich zaliczyć:
  • pozyskiwanie środków finansowych z UE
  • rozliczanie dotacji z UE
Uzupełnieniem oferty są usługi szkoleniowe. Ich lista obejmuje naukę sprzedaży, kontaktu z klientem i znajomości podatków. Dodatkowo organizowane są szkolenia BHP.

Więcej informacji dotyczących biura Legis Finanse można uzyskać pod podanym numerem telefonu lub znaleźć na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Legis Finanse sp. z o.o.

Legis Finanse sp. z o.o., Dąbrówka

Opinie (0)

Opinie o firmie Legis Finanse sp. z o.o.