Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761628206
Rok założenia:
2016

Polecane oferty

Jaworzno, Jeleń Rynek 3
Działalność biura Bilans 2 to zakres zleceń związanych z księgowością i rachunkowością. Każdą ofert...
Moja firma księgowa to miejsce, w którym każdy znajdzie pomoc w zakresie księgowości i rachunkowośc...
Sosnowiec, mjr. Hubala-Dobrzańskiego 124 lok. 9
Oferujemy Państwu kompleksową obsługę finansową- księgową oraz kadrowo-płacową: 1. Prowadzenie ksią...
Sosnowiec, Kisielewskiego 15 lok. 23
Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu biura księgowego, dzięki czemu możemy zagwarantować Pa...

O firmie

Siedziba biura Lege Artis zlokalizowana jest w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w obsłudze księgowo-rachunkowej. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie, a także wysokie kwalifikacje. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Agnieszka Sołtysek.

Oferta

Oferta naszego biura skierowana jest do osób fizycznych, spółek a także stowarzyszeń i fundacji.
Głównym przedmiotem działalności biura Lege Artis są kompleksowe usługi księgowe, usługi kadrowo-płacowe. Oferujemy sporządzenie dokumentacji do CEIDG, Sądu KRS, Banków (wnioski kredytowe, prognozy), GUS, PFRON oraz Urzędu Pracy (staż, prace interwencyjne). Wykonujemy raporty i analizy finansowe dla Zarządu, jak również Sprawozdania finansowe do Urzędu Skarbowego, Sądu KRS. Współpracujemy z Specjalistami zajmującymi się BHP i PPOŻ. Naszym klientom oferujemy wsparcie prawne.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy reprezentacja Klienta podczas kontroli Urzędu Skarbowego, ZUS bądź PIP.

Właścicielka biura, Agnieszka Sołtysek ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach studia magisterskie o kierunku Rachunkowość a także studia podyplomowe "Strategia Podatkowa". Oprócz tego ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie na stanowiskach księgowych, między innymi jako Asystent Głównego Księgowego w Spółce z o.o. Koncesjonariusza, księgowa w Dziale księgowości korporacyjnej Spółki Akcyjnej oraz samodzielna księgowa w Kancelarii Biegłego Rewidenta.

Nieustannie dążymy do poszerzania wiedzy, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach dotyczących zagadnień księgowych, podatkowych, ZUS oraz pozostałych rozliczeń publiczno-prawnych. W pracy używamy programów komputerowych, które są zgodne ze standardami Giodo.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość, jak również poufność.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, oferując przyjazną obsługę. Na stronie internetowej Biura "Lege Artis" www.aslege-artis.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek

Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek, Jaworzno

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (12)

Opinie o firmie Lege Artis Biuro Rachunkowe Agnieszka Sołtysek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Remigiusz
Remigiusz
5.0
02.11.2018
Jestem współzałożycielem fundacji, biuro regularnie pomaga mi w prowadzeniu wszelkiej rachunkowości. Dzięki nim pozytywnie przechodzimy wszelkie kontrole. Polecam.
Monika
Monika
5.0
08.10.2018
Profesjonalnie, rzetelnie, terminowo. Można liczyć na poufność, na czym bardzo mi zależało. Powierzyłam im większość spraw. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
04.09.2018
Od lat współpracuję z biurem Lege Artis, a ostatnio miałem małe problemy prawne, jednak biuro pomogło mi w ramach współpracy z Kancelarią Prawną. Doradzili, w wyniku czego problemy związane z prawem minęły. Dziękuję i polecam.
Ewa
Ewa
5.0
30.08.2018
Nie mam głowy do księgowości i rachunkowości, dlatego to biuro sprawuje stały nadzór nad prowadzoną dokumentacją księgowo-podatkową. Regularnie przedstawiają mi raporty z kontroli, a w razie problemów pomagają w uzupełnieniu lub poprawie dokumentów. Polecam.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
11.07.2018
Jestem właścicielem dużej firmy, co miesiąc biuro Lege Artis sporządza listę płac moich pracowników. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, współpraca układa się pomyślnie. Na pewno jeszcze długo będziemy razem pracować, polecam.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
14.06.2018
W imieniu naszej spółki sporządzili dokumentację kredytową do banku, dzięki czemu dostaliśmy kredyt, dzięki któremu mogliśmy zrealizować duże zlecenie, które otworzyło nam drzwi do współpracy z innymi, wielkimi przedsiębiorstwami. Polecam to biuro!
Karol
Karol
5.0
01.05.2018
Zleciłem im sporządzenie deklaracji podatkowych miesięcznych, a także rocznych. Zajmują się dokumentacją związaną z CIT, PIT, VAT i PCC. Profesjonalnie, rzetelnie, terminowo. Czego chcieć więcej, polecam.
Oliwia
Oliwia
5.0
23.04.2018
Biuro Lege Artis sporządziło dla mojej firmy analizę finansową. Rozpoczęliśmy współpracę, na bieżąco monitorują szkolenia BHP oraz badania lekarskie moich pracowników. Na reszcie w dokumentacji firmy jest porządek. Dziękuję i polecam!
Grażyna
Grażyna
5.0
09.03.2018
Reprezentowali moją firmę podczas kontroli PIPu, jak również w Urzędzie Skarbowym. Kontrola przebiegła pomyślnie, wszystkie dokumenty były sporządzone prawidłowo. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Profesjonaliści w każdym calu, polecam.
Barbara
Barbara
5.0
02.02.2018
Kompletnie nie znam się na księgowości, ani rachunkowości. Prowadzę firmę, a biuro Lege Artis zajmuje się obsługą kadrowo-płacową. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w prowadzeniu wszelkich dokumentacji. Polecam.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
07.01.2018
Zgłosiłem się do nich o pomoc w założeniu działalności gospodarczej. Wszystko mi objaśnili, pomogli w sporządzaniu dokumentów, wniosków. Rozpoczęliśmy dłuższą współpracę, dzięki której moja firma bardzo dobrze funkcjonuje.
Jarek
Jarek
5.0
16.12.2017
Bardzo profesjonalna obsługa. Powierzyłem im wszystkie sprawy mojej firmy. Na bieżąco informują mnie o dokumentacji związanej z rachunkowością i księgowością. Polecam to biuro.