Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech
Praca dla opiekunek osób starszych w Niemczech, Legal Beata Ratajczak, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7131160475
REGON: 430778235

O firmie

Firma Legal istnieje na rynku od 2008 roku. Siedziba mieści się w Lublinie. Zajmujemy się pośredniczeniem w zawieraniu umów o pracę tymczasową. Osobą decyzyjną jest Beata Ratajczak.

Oferta

Posiadamy 10-letnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się pomaganiem klientom w poszukiwaniu pracy tymczasowej. Nasza agencja najczęściej oferuje pracę w Niemczech.

Do naszych obowiązków należy zapewnienie bezpiecznej i legalnej pracy, zwrot kosztów podróży po przepracowanych 2 miesiącach, pomoc w organizacji podróży, a także zapewnianie bezpłatnego wyżywienia i zakwaterowania u rodziny niemieckiej. Dodatkowo oferujemy pełne ubezpieczenie OC i NW, regularne wypłaty wynagrodzeń oraz stałą opiekę ze strony pracowników firmy.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom kobiet poszukujących dobrze płatnej pracy oraz odpowiadamy na zapotrzebowanie Niemców poszukujących opiekunek dla osób starszych. Pomagamy także w podszkoleniu języka i zdobyciu doświadczenia zawodowego.

Do głównych obowiązków opiekunów należy mobilizowanie podopiecznego do aktywnego trybu życia, spacerowanie z podopiecznymi, udzielanie pomocy w ubieraniu się, pielęgnacji ciała, jedzeniu i piciu, prowadzenie domu, towarzyszenie podopiecznemu podczas wizyt lekarskich i wspieranie podopiecznego w codziennych czynnościach.

Dokładamy wszelkich starań, by znaleźć dla Państwa odpowiednią ofertę pracy, która spełni Państwa oczekiwania. Chętnie spotykamy się z klientami, w celu omówienia szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Legal w Lublinie.

Kontakt

Kontakt Legal Beata Ratajczak

Legal Beata Ratajczak, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Legal Beata Ratajczak