Profesjonalny serwis i wynajem wózków widłowych
Profesjonalny serwis i wynajem wózków widłowych, Lech-Car Wózki widłowe Leszek Kupczak, Dziemionna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5561044368
REGON: 340926317
Rok założenia:
2011

O firmie

Lech-Car to firma, która od 2011 roku zajmuje się serwisem i wynajmem wózków widłowych. Właścicielem działalności jest Leszek Kupczak. Nasza siedziba znajduje się w Dziemionnie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest serwis wózków widłowych. Uzyskaliśmy wszelkie niezbędne uprawnienia i świadectwa kwalifikacji do wykonywania napraw i konserwacji wózków widłowych oraz sporządzania dokumentacji technicznych. Mamy bogatą wiedzę na temat wózków marek, takich jak: Toyota, Mitsubishi, Komatsu, Nissan, HC, Hyster oraz Linde.

Dysponujemy samochodami serwisowymi, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu mobilny serwis. Wykonujemy bieżące naprawy wózków spalinowych oraz ocenę zgodności urządzenia i w razie potrzeby dostosowujemy go do wymagań przepisów. Przeprowadzamy również przeglądy konserwatorskie według zaleceń UDT oraz przeglądy techniczne okresowe.

W naszej ofercie dostępne są części zamienne do wózków widłowych, w tym:
  • części do silników,
  • elementy hydrauliki,
  • elementy zawieszenia,
  • przesuwy boczne,
  • chwytaki do butli.
Oferujemy również: obrotnice oraz kabiny, ogumienie pneumatyczne i superelastyczne, rolki i zestawy kołowe do wózków paletowych i ręcznych, widły, łańcuchy z certyfikatem, fotele operatora, pasy bezpieczeństwa, lusterka, felgi, filtry oraz oleje.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi krótko- i długoterminowy wynajem wózków widłowych na korzystnych warunkach. Prowadzimy też sprzedaż używanych wózków widłowych wraz z pełną dokumentacją. Wózki dostępne w ofercie są sprawne i gotowe do pracy.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Artykuły

Najczęstsze awarie rozruszników wózków widłowych i ich naprawa z Lech-Car
Najczęstsze awarie rozruszników wózków widłowych i ich naprawa z Lech-Car
Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych, rozruszniki wózków widłowych narażone są na liczne uszkodzenia spowodowane np. przegrzaniem lub korozją.
Wózki widłowe od Lech-Car – co warto wiedzieć na temat tych maszyn?
Wózki widłowe od Lech-Car – co warto wiedzieć na temat tych maszyn?
Planując zakup wózka widłowego do firmy, warto zapoznać się z dostępnymi na rynku rodzajami tych maszyn. Sprawdźmy zatem, jakie wózki można zakupić lub wynająć
Jakie wyróżniamy rodzaje wózków widłowych?
Jakie wyróżniamy rodzaje wózków widłowych?
Jak w praktyce wygląda podział wózków widłowych? Gdzie znajdują one zastosowanie? O tym wszystkim piszemy w naszym artykule. Gorąco zachęcamy do lektury!

Wideo

Kontakt

Kontakt Lech-Car Wózki widłowe Leszek Kupczak

Lech-Car Wózki widłowe Leszek Kupczak, Dziemionna

Opinie (2)

Opinie o firmie Lech-Car Wózki widłowe Leszek Kupczak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
02.05.2022
Wszystko super, wynajęte wózki sprawdziły się świetnie. Polecam.
Wojciech
Wojciech
5.0
31.03.2022
Polecam wszystkim osobom szukającym sprawdzonego źródła części zamiennych oraz profesjonalnego serwisu wózków widłowych. Pełen profesjonalizm, szybko, solidnie.