Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6291455552
REGON: 273207152
KRS: 0000190275
Rok założenia:
1991

O firmie

Skup, sprzedaż surowców wtórnych, Le Gall Polska sp. z o.o., Sławków Firma Le Gall Polska mieści się w Sławkowie, w województwie śląskim. Od 1996 roku prężnie rozwijamy się na rynku złomu stalowego, metali kolorowych oraz szeroko pojętego recyclingu. Na każdym etapie współpracy dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Co jest głównym profilem działalności firmy Le Gall ze Sławkowa?

Głównym profilem działalności firmy Le Gall jest profesjonalna obsługa firm w zakresie odbioru odpadów poprodukcyjnych. Dysponujemy szeroką gamą nowoczesnych kontenerów, które mogą być umieszczone w dowolnym miejscu zakładu. Zapewniamy, że szybko i bezproblemowo wymienimy zapełnione kontenery na puste po telefonicznym zgłoszeniu. Do zakresu naszej działalności należy również przerób złomu poprodukcyjnego na potrzeby naszych odbiorców, hut czy odlewni. Dodatkowo zajmujemy się skupem i przerobem złomu poamortyzacyjnego.

Nasza oferta obejmuje także:
  • skup i sprzedaż metali kolorowych (aluminium, miedź, brąz, cynk, ołów czy mosiądz)
  • sprzedaż złomu użytkowego (siatki i pręty budowlane, stare maszyny oraz części, profile stalowe i ocynkowane)
  • przerób złomu (sortowanie i paczkowanie makulatury, metali i tworzyw sztucznych, palenie złomu, rozdrabnianie i odzysk metali z tworzyw sztucznych)
  • sortowanie i paczkowanie surowców wtórnych
Ponadto dysponujemy nowoczesnymi pojazdami ciężarowymi z kontenerami i naczepami o różnych gabarytach. Przewozimy towary sypkie w kontenerach od 7 m3 do 35 m3 oraz towary wymagające zabezpieczenia pasami na naczepie. Usługi logistyczne świadczymy na terenie województwa śląskiego oraz małopolskiego.

Jakie szkolenia przeprowadzamy w Le Gall Polska?

Przeprowadzamy szkolenia z zakresu gospodarki odpadami przemysłowymi. Szkolenia przede wszystkim skierowane są do pracowników zakładów. Służymy profesjonalną i kompleksową pomocą, między innymi szkolimy pracowników w zakresie znajomości surowców wtórnych, ich rozpoznawania i segregacji.

Jakim sprzętem dysponujemy?

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który znacznie usprawnia naszą codzienną pracę. Posiadamy przenośny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej, dzięki któremu przeprowadzamy szczegółową analizę wszelkich stopów metali, w tym stopów metali lekkich. Oferujemy darmową analizę metali wszystkim stałym kontrahentom. Ponadto dysponujemy legalizowaną wagą samochodową. Świadczymy usługi ważenia zarówno osobom prywatnym, jak i podmiotom gospodarczym. Oferujemy również wynajem przyczepki samochodowej, przyczepka jest w pełni przystosowana do przewozu złomu (maksymalna ładowność 350 kg).

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Le Gall Polska sp. z o.o.

Le Gall Polska sp. z o.o., Sławków

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Le Gall Polska sp. z o.o.