Sprzedaż wysokiej jakości komputerów i laptopów
Sprzedaż wysokiej jakości komputerów i laptopów, Laptophouse.pl Sebastian Bartoń, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8133130473
REGON: 360528653
Rok założenia:
2015

O firmie

Sebastian Bartoń jest właścicielem firmy LaptopHouse, w ramach której działalności zajmujemy się sprzedażą urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów do nich przeznaczonych. Siedziba sklepu znajduje się na terenie Rzeszowa.

Oferta

W sklepie LaptopHouse znajdą Państwo wiele ciekawych rozwiązań w zakresie urządzeń elektronicznych oraz akcesoriów komputerowych oraz do innych urządzeń biurowych. Staramy się oferować Klientom jedynie najlepsze rozwiązania w tym zakresie, by w stu procentach spełniać oczekiwania.

Dosłownie każdy Klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Oferujemy przeróżne urządzenia, które mają zastosowanie u statystycznych użytkowników komputerów, pracowników biurowych, graczy, a nawet informatyków. Każdy znajdzie w sklepie LaptopHouse idealne rozwiązanie dla siebie, dostosowane do jego potrzeb oraz możliwości.

Klientom oferujemy:
  • urządzenia biurowe,
  • akcesoria komputerowe,
  • komputery osobiste,
  • laptopy,
  • skanery oraz drukarki.
Sprzedajemy przeróżne rodzaje drukarek, które przydadzą się w każdym przypadku. Przy pracy biurowej, gdzie niejednokrotnie trzeba drukować więcej sztuk dokumentów polecamy drukarki igłowe. Dla użytkowników indywidualnych z drugiej strony proponujemy drukarki atramentowe oraz laserowe. Sprzedajemy do nich również materiały eksploatacyjne.

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego LaptopHouse.

Artykuły

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu laptopa?
Na co zwrócić uwagę podczas zakupu laptopa?
Kupując nowy laptop warto zwrócić uwagę, czy posiada on wgrany system. Poza tym istotne jest dokładne sprawdzenie parametrów technicznych, w tym procesora.

Wideo

Kontakt

Kontakt Laptophouse.pl Sebastian Bartoń

Laptophouse.pl Sebastian Bartoń, Rzeszów

Opinie (4)

Opinie o firmie Laptophouse.pl Sebastian Bartoń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Mateusz
Mateusz
5.0
27.09.2020
Szeroka oferta komputerów, laptopów oraz akcesoriów komputerowych. Polecam serdecznie.
Eryk
Eryk
5.0
19.07.2020
Posiadają naprawdę wysokiej jakości komputery i laptopy. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Bartosz
Bartosz
5.0
25.05.2020
Oferują dobrej jakości zestawy komputerowe, w których są zawarte bardzo dobre komponenty. Wszystko sprzedają w atrakcyjnych cenach.
Andrzej
Andrzej
5.0
21.03.2020
Kupiłem tam komputer i jestem jak najbardziej zadowolony. Otrzymałem bardzo dobre podzespoły i cały zestaw w atrakcyjnej cenie.