Prowadzimy kursy dla dzieci i dorosłych
Prowadzimy kursy dla dzieci i dorosłych, Language Solutions Centrum Języków Obcych, Zakliczyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8733018371
REGON: 121216769
Rok założenia:
2010

O firmie

Centrum Języków Obcych Language Solutions zlokalizowane jest w Zakliczynie, w powiecie tarnowskim, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Właścicielką firmy jest Jadwiga Martyka-Rojek.

Oferta

Nauka języków obcych, a w szczególności języka angielskiego już od najmłodszych lat wpływa na rozwój dziecka. Nasza szkoła powstała z myślą o osobach, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się języków obcych. Do naszej szkoły zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W Language Solutions uczymy takich języków jak:
  • język angielski,
  • język niemiecki,
  • język francuski,
  • język hiszpański,
  • język włoski.
Organizujemy kursy językowe dla dorosłych, dla dzieci, dla firm oraz młodzieży. Udzielamy również indywidualnych korepetycji oraz kursów on-line dla osób, które chcą nauczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu. Dla osób wybierających się za granicę przygotowaliśmy szybki kurs przed podróżą oraz kursy weekendowe.

Do nauki języków obcych zapraszamy również rodziców z ich dziećmi. Organizujemy Muscial Babies, który przeznaczony jest dla dzieci między 6 miesiącem, a 3 rokiem życia. To autorski program wczesnego nauczania języka angielskiego autorstwa Pani Anny Rattenbury. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajanie języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch. Natomiast rodzicom, którzy chcą nauczyć dzieci hiszpańskiego polecamy Ninos Musicales.

Klientom szczególnie polecamy obozy językowe, które są połączeniem świetnej zabawy z nauką jeżyka angielskiego. Program naszych obozów językowych łączy naukę poprzez różnorodne projekty z rekreacją.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w naszej szkole łączą pracę z pasją, którą jest język. Klientom zapewniamy miłą atmosferę, wysoki poziom prowadzonych zajęć oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Language Solutions z Zakliczyna.

Artykuły

Doskonały sposób na szybką naukę języka – obozy językowe dla dzieci
Doskonały sposób na szybką naukę języka – obozy językowe dla dzieci
Obozy językowe dla dzieci to doskonały pomysł na połączenie zabawy z nauką języków obcych. Przemyślane zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra lektorów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Language Solutions Centrum Języków Obcych

Language Solutions Centrum Języków Obcych, Zakliczyn

Opinie (6)

Opinie o firmie Language Solutions Centrum Języków Obcych

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
08.01.2020
Przygotowali mnie do matury z angielskiego. Polecam!
Karol
Karol
4.0
09.11.2019
Atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością.
Michał
Michał
5.0
20.09.2019
Jedna z lepszych szkół językowych w mieście.
Angelika
Angelika
5.0
06.07.2019
Warto skorzystać z oferty tej szkoły językowej. Podniosłam swój poziom niemieckiego z A2 na B1 w krótkim czasie. Polecam!
Rita
Rita
5.0
23.05.2019
Zapisałam moją córkę do tej szkoły, by nauczyła się języka angielskiego. Po kilku spotkaniach były już widoczne efekty kursu. Polecam!
Kamil
Kamil
5.0
17.03.2019
Moim zdaniem to jedna z lepszych szkół językowych w mieście. Zapewniają atrakcyjne ceny, a zajęcia są zawsze ciekawe.