Egzotyczne wycieczki na siedem kontynentów
Egzotyczne wycieczki na siedem kontynentów, Łachmański Travel Biuro podróży, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7771326430
REGON: 302127468
Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Biuro podróży Łachmański Travel słynie z organizowania wycieczek do ciekawych miejsc na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Biuro prowadzi działalność od 2005 roku.

Oferta

Podróżowanie to ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Dla wielu osób wyjazdy w celach typowo wypoczynkowych to jednak strata czasu ponadto wiążą się one zazwyczaj z miejscami powszechnie znanymi. Na szczęście biuro podróży Łachmański Travel ma na to rozwiązanie, ponieważ organizuje wyjazdy zagraniczne do najpiękniejszych, najciekawszych i najrzadziej odwiedzanych państw, regionów i krain geograficznych położonych w Europie, Azji, Australii, Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, a także Afryce i na Antarktydzie. Wycieczki egzotyczne na siedem kontynentów odbywają się w małych grupach, pod opieką doświadczonych pilotów. W ramach ceny wyjazdy klienci biura otrzymują bilety na przeloty, przejazdy albo rejsy, zakwaterowanie, wyżywienie i wiele innych udogodnień, w tym dopełnianie formalności, dzięki czemu podróżującym pozostaje podziwianie widoków, poznawanie nieznanych kultur, kosztowanie przepysznych potraw i obserwowanie dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Łachmański Travel oferuje między innymi wycieczki do takich miejsc jak:
  • Kanada,
  • Algieria,
  • Argentyna,
  • Bajkał,
  • Bhutan,
  • Birma,
  • Brazylia,
  • Chile,
  • Chiny,
  • Etiopia.
Ponadto z biurem można poznawać Filipiny, Wyspy Galapagos, Hawaje, Iran, Islandię, a nawet Nową Zelandię. Inne wycieczki organizowane są do Kolumbii, na Lofoty, do Mongolii, do Stanów Zjednoczonych i na Szetlandy.

Poza wymienionymi wyprawami organizowane są też przez Łachmański Travel wyprawy tematyczne. Można w ramach nich obejrzeć zorzę polarną w Norwegii, na Islandii albo w Finlandii oraz zapoznać się z wielkimi migracjami zwierząt, na przykład niedźwiedzi Grizzly na Alasce, pingwinów na Antarktydzie i zwierząt kopytnych w Kenii. Klienci biura mają też do wyboru wycieczki tematyczne śladem kuchni i wina do Gruzji, Portugalii i Wietnamu i wyprawy śladem lokalnych festiwali, w Indiach, Etiopii, Indonezji, Korei Południowej, Meksyku, Boliwii i w innych państwach.

Dla szczególnie wymagających podróżników organizowane są indywidualne wycieczki.

Kontakt z biurem podróży Łachmański Travel można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji o firmie, organizowanych wycieczkach i aktualnych ofertach wycieczkowych znajduje się na stronie internetowej. Umieszczono tam również galerię zdjęć prezentujących poszczególne miejsca.

Kontakt

Kontakt Łachmański Travel Biuro podróży

Łachmański Travel Biuro podróży, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Łachmański Travel Biuro podróży


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.