Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271214922
REGON: 141258580
Rok założenia:
2008
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Urządzenia dźwignicowe to grupa urządzeń dźwigowo-transportowych, służących do pionowego lub poziom...
Nasze zaplecze sprzętowe to żurawie i dźwigi samojezdne. Dysponujemy dźwigami, które poradzą sobie ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "L Serwis. Strupczewski L." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5271214922. Numer REGON przedsiębiorstwa to: 141258580.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Warszawa w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2008 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Góralska 2. Kod pocztowy do korespondencji to: 01-112 Warszawa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.23668N, 20.93904E. Firma "L Serwis. Strupczewski L." prowadzi swoją działalność w branży Dźwigi osobowe.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 728 324 274.

Kontakt

Kontakt L Serwis. Strupczewski L.

L Serwis. Strupczewski L., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie L Serwis. Strupczewski L.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.