Dostarczymy kwiaty pod wskazany adres
Dostarczymy kwiaty pod wskazany adres, Kwiaciarnia Flowers Design, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6761592201
REGON: 356337117
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Kwiaciarnia Flowers Design znajduje się w Krakowie. Przygotowujemy i dostarczamy na terenie miasta kompozycje kwiatowe. Działamy od 2016 roku.

Oferta

Kwiaty nierozerwalnie kojarzą się z ważnymi chwilami w życiu. Radosne i smutne uroczystości najlepiej uświetniają kompozycje kwiatowe przygotowywane przez florystów z Kwiaciarni Flowers Design! Zapewniamy duży wybór kwiatów i dodatków, a także szybkie komponowanie i darmowe dostarczanie zestawów kwiatowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób prywatnych, podmiotów gospodarczych i instytucji! Przygotowujemy kwiaty urodzinowe, z okazji zaślubin, na chrzest, na komunię i na uroczystości pogrzebowe.

Kwiaty ze względu na gatunek i kolorystykę mają określoną symbolikę. Na stronie internetowej zamieściliśmy przygotowane przez nas propozycje, spośród których każdy wybierze odpowiednią na określoną okoliczność. Przykładem są piękne bukiety, wśród których wyróżniamy:
  • bukiety ślubne,
  • bukiety urodzinowe,
  • bukiety imieninowe,
  • bukiety rocznicowe.
Oferujemy m.in. bukiety romantyczne, bukiety dla mam, bukiety, z których ucieszą się babcie i bukiety dla mężczyzn. Komponujemy bukiety z czerwonych róż oraz z innych kwiatów i dodatków. Proponujemy bukiety radosne, wiosenne i zimowe. Doskonałym pomysłem jest także wręczanie boxów kwiatowych na każdą okazję. Przygotowane w kształcie serca, koła albo kwadratu składają się z róż, lilii, goździków i innych kwiatów i na życzenie wzbogacane są o ciekawe dodatki. Przykładem są czekoladki i inne słodycze. Dodatki to również świece, kawy, filiżanki, kubki i maskotki. Do kwiatów funeralnych na życzenie dołączamy znicze.

Oferta Kwiaciarni Flowers Design obejmuje też przepiękne kosze kwiatowe. Te kompozycje różnią się od siebie kwiatami, wśród których są m.in. róże i tulipany, a także wielkością i ceną. Ciekawym pomysłem są także kwiaty doniczkowe, które przez dłuższy czas cieszą obdarowanych! Przykładem są storczyki w różnych wariantach kolorystycznych.

Przygotowujemy również specjalne kompozycje kwiatowe na święta, w tym Boże Narodzenie i na pogrzeby. Kwiaty te, to wiązanki i wieńce klasyczne oraz w kształcie serc, trójkątów i w innej formie. Dostępne są też kwiaty na Wszystkich Świętych.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania kompozycji kwiatowych na stronie internetowej Kwiaciarni Flowers Design! Dodatkowych informacji o usługach florystycznych udzielamy pod podanym numerem telefonu, a także e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Kwiaciarnia Flowers Design

Kwiaciarnia Flowers Design, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Kwiaciarnia Flowers Design


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi