przyjazna Kwiaciarnie, Kwiaciarnia Botaniczna - Nina Janas, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522523586
Branża:

O firmie

Nazywam się Nina Janas i prowadzę Kwiaciarnię Botaniczną w Szczecinie.

Oferta

Moją pasją od zawsze były kwiaty oraz kompozycje kwiatowe. Z tego względu postanowiłam kontynuować swoje zainteresowania, zakładając Kwiaciarnię Botaniczną. W sprzedaży posiadam kwiaty cięte, a także przepiękne bukiety i wiązanki, które doskonale nadają się na rocznicę ślubu, urodziny i inne wyjątkowe okazje. Każdego mojego Klienta traktuję w sposób indywidualny, ponieważ zależy mi, by poznać jego oczekiwania. W razie potrzeby chętnie doradzę w wyborze najlepszego rozwiązania. W ofercie posiadam:
  • ceramikę,
  • świece sojowe,
  • kwiaty doniczkowe.
Poza tym wykonuję tak zwany las w szkle. Produkt ten w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością wśród Klientów. Nie bez powodu zresztą! Las w szkle to wyjątkowa dekoracja każdego domu. Pięknie prezentuje się w salonach, na korytarzach i innych pomieszczeniach użytkowych.

Oferuję także dekorowanie sali ślubnych, sal weselnych czy też kościołów. Zdaję sobie sprawę, że ślub to bardzo ważny dzień dla Pary Młodej. Z tego względu wcześniej spotykam się z Nimi oraz ustalam szczegóły związane z kolorystyką i rodzajem kwiatów. Pragnę, aby wszystko zostało wykonane zgodnie z ich wytycznymi.

Na wielu uroczystościach wyjątkową dekoracją są balony. Właśnie dlatego w mojej ofercie znajduje się usługa pompowania balonów helem. W tym miejscu warto podkreślić, że hel jest gazem lżejszym od powietrza. Dzięki temu balony samoistnie unoszą się do góry oraz są bardzo lekkie.

Zajmuję się także tak zwanym home decor, czyli aranżacjami wnętrz. W tym celu chętnie podpowiadam moim Klientom, jakie kwiaty oraz ozdoby wybrać, by dobrze ze sobą współgrały w pomieszczeniu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu. Oferuję konkurencyjne ceny i miłą współpracę.

Kontakt

Kontakt Kwiaciarnia Botaniczna - Nina Janas

Kwiaciarnia Botaniczna - Nina Janas, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kwiaciarnia Botaniczna - Nina Janas