Dodatkowe dane

Polecane oferty

Polskie wybrzeże zachwyca widokami i atrakcjami o każdej porze roku. Ciekawym miejscem do spędzenia...
Niechorze to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem morskim oraz przystanią położona nad Morzem Ba...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...
Grzybowo to malownicza miejscowość, położona niedaleko Kołobrzegu, która przyciąga nie tylko rozleg...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Niechorze w województwie zachodniopomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Kolejowa 2. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 72-350 Niechorze. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.09459N, 15.07532E. Branża Noclegi i kwatery prywatne to dziedzina, w której firma "Kumiel Małgorzata. Wynajem kwater" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Kumiel Małgorzata. Wynajem kwater" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Niechorze jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 91 386 33 19 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Kumiel Małgorzata. Wynajem kwater

Kumiel Małgorzata. Wynajem kwater, Niechorze

Opinie (0)

Opinie o firmie Kumiel Małgorzata. Wynajem kwater