Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8571846941
REGON: 363299354
Rok założenia:
2016

O firmie

W Kumel zajmujemy się usługami elektrycznymi i elektroinstalacyjnymi. Nasza oferta obejmuje wykonawstwo, naprawy i pomiary przyłączy elektrycznych, instalacji elektrycznych nn oraz instalacji niskoprądowych. Swoją siedzibę mamy w Płotach, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem firmy jest Norbert Kuczyński.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Nasza oferta obejmuje specjalistyczne prace z obszaru instalacji elektrycznych i przyłączy energetycznych, instalacji niskoprądowych oraz systemów alarmowych.

Dysponujemy uprawnieniami do projektowania i montażu instalacji elektrycznych nn, a także przyłączy napowietrznych i kablowych - podziemnych - do nowych budynków. Dostosowujemy je do potrzeb przyszłych mieszkańców i użytkowników. W starszych budynkach przeprowadzamy ich naprawy, remonty lub całkowitą wymianę.

Przeprowadzamy też pomiary instalacji elektrycznej, w tym pomiary rezystencji izolacji, pętli zwarcia oraz ochrony przeciwpożarowej wyłącznika różnicowo-prądowego.

Ponadto wykonujemy:
  • instalacje oświetleniowe i iluminacje,
  • instalacje sieciowe LAN, WAN, MAN,
  • instalacje domofonowe i wideodomofonowe,
  • instalacje telewizji naziemnej i satelitarnej,
  • monitoring CCTV.
W Kumel zajmuje się także montażem instalacji alarmowych i ostrzegawczych, w tym instalacji PPOŻ.

Zapraszamy do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się szeroko pojętą elektrotechniką. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby podążać za współczesnymi przepisami prawa budowlanego, a także najnowszymi trendami we wzornictwie i iluminacji. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i prezentacjach producentów asortymentu elektrycznego. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych kontrahentów zachowując przy tym najwyższą jakość wykonania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kumel Podnośniki Koszowe, Instalacje Elektryczne Norbert Kuczyński

Kumel Podnośniki Koszowe, Instalacje Elektryczne Norbert Kuczyński, Płoty

Opinie (1)

Opinie o firmie Kumel Podnośniki Koszowe, Instalacje Elektryczne Norbert Kuczyński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Usterkowicz
Usterkowicz
5.0
25.04.2018
Wszystko w jak najlepszym porządku. Usterka szybko zlokalizowana i usunięta. Gorąco polecam